TIKLA ARA

The Sin Eater - Günahların Bekçisi

Kilise içindeki gizli bir tarikat varlığını yüzyıllardır sürdürmektedir. Bir seri gizemli cinayetin ardından papaz Alex Bernier, hayal edilmesi güç bir şeytanın peşinde araştırmalara koyulur.


The Sin Eater - Günahların Bekçisifilmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

The Sin Eater - Günahların Bekçisi

The Sin Eater - Günahların Bekçisi izle

İlk Gösterim tarihi:The Sin Eater - Günahların Bekçisi  Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

The Sin Eater - Günahların Bekçisi

2003 - ABD , Almanya  Aksiyon , Gerilim , Gizem , Korku türündeki The Sin Eater - Günahların Bekçisi filmin yönetmenliğini Brian Helgeland yapmaktadır.Film Oyuncuları Heath Ledger , Shannyn Sossamon , Richard Bremmer , Benno Fürmann , Peter Weller oluşmaktadır.

Kilise içindeki gizli bir tarikat varlığını yüzyıllardır sürdürmektedir. Bir seri gizemli cinayetin ardından papaz Alex Bernier, hayal edilmesi güç bir şeytanın peşinde araştırmalara koyulur. Edindiği bilgi, alınyazısının ölümden daha da kötü olduğudur. Araştırmaları onu, bu eski ve gizemli tarikatın kilit noktası olan Günah Yiyici'ye götürür. Ölümsüz Günah Yiyici, affedilemeyecek günahlar işleyerek bunların bedelini hayatlarıyla ödeyen ölümlerden bu hayatları satın almaktadır. Yüzyıllardır bu şeytani yükü taşımaktan yorulan Günah Yiyici artık ölümle kucaklaşmak istemektedir. Sorun, onun günahlarını kimin alıp onu ebedi huzura ulaştıracağıdır. Bu karanlık geleneği ve tarikatın sürdürülmesi gereken emrini kim yerine getirecektir?

Heathcliff Andrew Ledger ya da daha çok bilinen ismiyle Heath Ledger, Akademi Ödülü kazanmış Avustralyalı televizyon ve sinema filmi oyuncusu.Kariyerine 1990'ların başında, Avustralya'da televizyon ve sinema işlerinde rol alarak başlayan Ledger, 1998 yılında ABD'ye gitti. Oradaki ilk filmi, romantik-komedi türündeki Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (10 Things I Hate About You) oldu. 2000 yılında, Roland Emmerich'in yönettiği Vatansever (The Patriot) filminde Mel Gibson'ın oynadığı Benjamin Martin'in oğlu Gabriel'i canlandırdı. Aynı yıl Kesişen Yollar (Monster's Ball)'da oynadı. 2001 yılında Şövalye (A Knight's Tale) ve 2003 yılında Ned Kelly filmlerinde oynadı. Özellikle aynı adlı Avustralyalı suçlunun hayatının anlatıldığı Ned Kelly, Ledger'ın kariyerinde bir dönüm noktası oldu. Genellikle gençlik filmlerinde rol alan aktör, bu filmden sonra daha farklı türdeki yapımlarda yer aldı.

Shannyn Sossamon Hawaii'de doğdu, ancak Nevada'da büyüdü Sinema kariyerinden önce aralarında bir Kodak reklamınında 3 reklamda rol aldı Mick Jagger'ın video klibi 'God Gave Me Everything'de oynamıştı(2001) Dikkat çekici görünüşü Fransız, Hawaiili, Hollandalı, İrlandalı, Filipinli ve Alman köklerinin karışımı sonucu oluşmuş. 17 yaşında liseden mezun olduktan sonra küçük kasaba hayatını terkedip, Los Angeles'a taşındı ve burada dans ile ilgilendi Bir arkadaşının yardımıyla Gwyneth Paltrow'un doğum gününe davet edilmiş ve peri masalı olarak adlandırdığı yeni yaşamı başlamıştı. Hobileri; Müzik dinlemek, dans etmek, resim ve film izlemek.

IMDB Puanı: 4/9 ( 12220 kişi oy verdi.)

Resimler

The Sin Eater - Günahların Bekçisi izle

 

The Sin Eater - Günahların Bekçisi izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, günahların bekçisi izle, digiturk filmleri, the sin eater izle, the sin eater konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.