TIKLA ARA

Thundercats

Thunderian’lar nesiller boyunca Thundera krallığında barış içinde yaşadı. Fakat bir gün krallık Mumm-Ra ve Grune Destroyer önderliğindeki sürüngenler tarafından gerçekleşen bir saldırıya uğradı.


Thundercats Çizgi filmini Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

Thundercats

Thundercats

Thundercats, Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

Thundercats,

Thunderian’lar nesiller boyunca Thundera krallığında barış içinde yaşadı. Fakat bir gün krallık Mumm-Ra ve Grune Destroyer önderliğindeki sürüngenler tarafından gerçekleşen bir saldırıya uğradı. Thundera yıkıldıktan sonra kaçmayı başaran bir grup Thundera’lı, krallıklarının genç varisi olan ve güçlü Omens kılıcını taşıyan Lion-O önderliğinde Omens kitabını bulmak üzere yola düştü.

Bu kitabın özelliği Mumm-Ra’yı yenmek için gerekli bilgiyi içermesiydi. Ayrıca bir kez kitap bulunduktan sonra yanlış ellere düşmemesi için özenle korunması da gerekiyordu. Aksiyon dolu yeni animasyon “ThunderCats”, Lion-O önderliğinde bir grup cesur savaşçının çıktığı serüven anlatılıyor. Bu yolculuk sırasında ekibin karşılaştığı düşmanlarla zorlu mücadelelerine tanıklık edecek ve bu macerayı soluk soluğa izleyeceksiniz.

Thunder Cats, Tobin "Ted" Wolf'un 1983 yılında yarattığı karakterler temel alınarak Rankin/Bass tarafından üretilmiş ve Lorimar-Telepictures tarafından dağıtılmış olan Amerikan çizgi dizisidir. Animasyon daha sonra Studio Ghibli'yi kuracak olan Japon grubu Topcraft tarafından yapılmıştır. 1. Sezon 1985 yılında (65 bölüm), ardından 1986 yılında TV filmi ThunderCats - HO! gösterilmiştir. 2., 3. ve 4. sezonlar yirmişer bölümlük yeni bir formatta, 5 parçalı bir hikâye ile başlamıştır. 1987-1988, 1988-1989 ve 1989-1990 yıllarında gösterilmişlerdir.
17 Mart 1997'de ThunderCats Cartoon Network'ün gösterdiği ilk öğle sonrası serisidir. Seri farklı saatlerde ve tarihlerde, pazar sabahları ve gece geç saatlerde olmak üzere 2002 yılına kadar gösterilmiştir. Hatta bir oyun yapılmıştır, Cartoon Network'ün resmi web sitesi, oyunda oyuncular Lion-O karakteri ile diğer ThunderCat'leri Mumm-Ra'nın mezarından kurtarmaya çalışmaktdırlar.
Ayrıca çeşitli çizgi roman serileri üretilmiştir: Marvel Comics'in ürettiği, 1985 ve 1988 yılları arasında; ve Wildstorm tarafından üretilmiş iki seri, DC Comics'in 2003 yılında başlattığı bir baskısı. Wildstorm'un ürettiği çizgiromanlar eski serilerde gösterilen olayların öncesini anlatmaktadır.

Karakterler

  Thundercats izle

 

Thundercats izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: jojo, thundercats çizgi film, digiturk çizgi filmi, thundercats izle, thundercats konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.