TIKLA ARA

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green

Stanleyville isimli küçük bir kasabada yaşayan ve aile olabilme umuduyla yanıp tutuşan Cindy ve Jim Green (Jennifer Garner - Joel Edgerton) çiftinin bir türlü çocukları olmamaktadır.


Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green  filmini Digiturk Salan 1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green

İlk Gösterim tarihi:Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green 29.05.2013 20:15 - 21:56  Digiturk Moviemax Salan1 kanalında izleyebilirsiniz.

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green

2012 - ABD  Dram , Fantastik , Komedi türündeki Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green filmin yönetmenliğini Peter Hedges yapmaktadır.Film Oyuncuları Jennifer Garner , David Morse , Joel Edgerton , Dianne Wiest , Ron Livingston oluşmaktadır.

Stanleyville isimli küçük bir kasabada yaşayan ve aile olabilme umuduyla yanıp tutuşan Cindy ve Jim Green (Jennifer Garner - Joel Edgerton) çiftinin bir türlü çocukları olmamaktadır. Bir gün, bebekle ilgili tüm dileklerini yazıp bir kutuya koyarlar ve arka bahçelerine gömerler. Kısa süre sonra, fırtınalı bir gecede evlerinde beliren Timothy isimli bir çocuk çiftin yaşamını sonsuza değin değiştirir.

Jennifer Garner, 17 Nisan 1972'de Houston, Teksas'ta dünyaya geldi. Annesi Patricia Ann bir İngilizce öğretmeni, babası William John Garner ise bir kimya mühendisiydi. Melissa Garner Wiley adında bir ablası ve Susannah Garner Carpenter adında bir kız kardeşi vardı. 4 yaşındayken babasının işi yüzünden Batı Virginia'ya taşındılar ve Garner, üniversite yıllarına kadar burada yaşadı. Ailesi Garner'a hayallerinin peşinden gitmesi yolunda hep destek oldu. Oyuncu 1990'da George Washington Lisesi'nden mezun oldu. Lise yıllarında saksafon çalmayı öğrendi, yüzme takımına girdi ayrıca 9 yıl boyunca bale yaptı. Liseyi bitirdikten sonra Denison Üniversitesi'nin kimya bölümüne girdi. Ancak sahne sanatlarına daha fazla ilgi duyduğunu keşfedince kimya bölümünden ayrılıp lisansını dramada devam ettirdi. 1994'te mezun olduktan sonra, New York'taki bir arkadaşını ziyareti sırasında kariyerine tiyatroyla devam etmeye karar verdi.

David Morse (d. 11 Ekim 1953) ABD'li Emmy ödülü adaylığı bulunan sahne, tiyatro ve sinema sanatçısı.
Hamilton, Massachusetts doğumludur. 1970'li yıllarda Boston'da tiyatro çalışmalarına başlamışdır. 1980'li yıllarda New York'da zaman zaman katıldığı tiyatro çalışmaları sırasında bazı televizyon yapımlarında da görev almıştır. Bu yılların sonlarında aralarında The Good Son, The Rock, Twelve Monkeys, The Long Kiss Goodnight, Contact, ve The Negotiator'un olduğu bazı film çalışmalarında rol almıştır. Stephen King hikayelerine dayanan The Langoliers, Hearts in Atlantis, ve The Green Mile filmlerinde ününü artırmıştır. 2007 yılında House dizisinde canlandırdığı Michael Tritter rolü ile Emmy ödülüne aday gösterilmiştir.

Dianne Wiest (d. 28 Mart 1948) Altın Küre, Emmy ve İki kere Oscar ödülü kazanmış, BAFTA'ya aday gösterilmiş Amerikalı oyuncu.1986 yılında Hannah and Her Sisters ve 1994 yılında Bullets Over Broadway filmleri ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'nü kazanmıştır.Shelley Winters ile beraber bu kategoride en çok ödül kazanmış sanatçı..

MDB Puanı: 6.4/10 ( 16787 kişi oy verdi.)

Resimler

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green izle

 

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı - The Odd Life of Timothy Green izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, timothy greenin sıradışı yaşamı konusu, digiturk filmleri, the odd life of timothy green izle, timothy greenin sıradışı yaşamı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.