TIKLA ARA

Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy

Bu toz olmadan periler uçma yeteneklerini kaybettikleri için mutlaka geri alınması gerekmektedir.


Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy

Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy izle

İlk Gösterim tarihi:Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy filmini Digiturk Salon1 kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy

2014 - ABD Tür : Animasyon , Fantastik türündeki Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy filmin yönetmenliğini Peggy Holmes yaptığı Oyuncuların Lucy Liu , Christina Hendricks , Tom Hiddleston , Carlos Ponce , Mae Whitman'ten oluşmaktadır.

Peri Adası'nın son derece önemli Mavi Peri Tozunu Zarina adında kötü niyetli bir başka perisi tarafından çalınır. Bu toz olmadan periler uçma yeteneklerini kaybettikleri için mutlaka geri alınması gerekmektedir. Skull Rock korsanları, Tinker Bell ve diğer peri arkadaşları güçlerini birleştirerek, peri tozunu geri getirmek için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Ancak, bu kolay olmayacaktır. Zarina, perilerin yeteneklerini birbirine karıştırınca işleri iyice güçleşir. Giderek azalan zamana karşı bir an önce Zarina'yı alt etmek zorundadırlar.

Resimler

Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy izle

 

Tinker Bell ve Korsan Peri - The Pirate Fairy izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1 izle, the pirate fairy izle, digiturk 2015 filmleri, the pirate fairy konusu, tinker bell ve korsan peri izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.