TIKLA ARA

Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman

Las Vegas'taki Göbek Dansı yarışmasına katılan bir ev kadını ve dans hocası arasındaki ilişkiyi anlatacak.


Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman

Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman izle

İlk Gösterim tarihi:Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman 13.8.2013 13:05 - 14:35 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman

2005 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündeki Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Womanfilmin yönetmenliğini Rachid Bouchareb yapmaktadır.Film oyuncuları Sienna Miller oluşmaktadır.

Las Vegas'taki Göbek Dansı yarışmasına katılan bir ev kadını ve dans hocası arasındaki ilişkiyi anlatacak.Tehlike yola çıktı! Sırlarla ve hırslarla dolu iki kadın tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.

Sienna Rose Miller (d. 28 Aralık 1981, New York), Amerika Birleşik Devletleri doğumlu İngiliz[1] kadın oyuncu, model ve moda tasarımcısı. Babasının adı Edwin Miller'dır bir bankacıdır. İki tane üvey bir tane öz kardeşi vardır. Jude Law ile ilişki yaşamış daha sonra ayrılmış uzun bir aradan sonra tekrar barışmış daha sonra tekrar ayrılmıştır. Türkiye'de Network markasının yüzü olmuştur. Su anki sevgilisi Tom Sturridge'den hamiledir.

Rachid Bouchareb (yakın 1 Eylül 1953 doğumlu Paris ) bir olan Fransız film yönetmeni bir Cezayir asıllı.
1977 1983, o Fransa'nın devlet televizyon yapım şirketi, Société française de üretim (SF P) için yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Daha sonra, o yayın için çalıştı TF1 ve Antenne 2 . 1988 yılında ortak Jean Bréhat ile 3B adlı bir yapım şirketi kurdu.Bouchareb 1980'lerde kısa filmler yapmaya başladı.

IMDB Puanı: 5.5/10 ( 558 kişi oy verdi.)

Resimler

Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman izle

 

Tıpkı Bir Kadın Gibi - Just Like A Woman izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, tıpkı bir kadın gibi konusu, digiturk 2014 filmleri, just like a woman izle, tıpkı bir kadın gibi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.