TIKLA ARA

Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans

Filmde Zeus yarı insan yarı tanrı oğlu Perseus, canavar Kraken'i destansı bir şekilde anlatmıştır.


Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans


Wrath of the Titans - Tanrılar çıldırmış olmalı

Gösterim tarihi: Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans , 3 Şubat 21.00, 15 Şubat 19.00, 21 Şubat 21.00  Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans , Konusu

2012 - ABD yapımı olan  Macera , Fantastik , Aksiyon türündeki Wrath of the Titans - Tanrılar çıldırmış olmalı filmin yönetmenliğini Jonathan Liebesman yapıyor. Filmin oyuncuları Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes 'den oluşuyor.

Konusu:  Titanların savaşı filminin büyük beni kazanmasının ardından Titanların Öfkesi filmi çeken yönetmen Zeus yarı insan yarı tanrı oğlu Perseus, canavar Kraken'i destansı bir şekilde filminde anlatmıştır.10 yıl sonra daha sakin bir hayat sürdürmek ve 10 yaşındaki oğlu Helius'a bakmak için bir balıkçı kasabasına taşınırlar.Burda daha sesiz kendi hallerinde bir hayat yaşamak isterler fakat hiç bir şey umdukları gibi olmaz.. Fakat bu arada Tanrılar ve Titanlar arasındaki güç yarışı gittikçe kızışmaktadır. Tanrılar Zeus, Hades ve Poseidon, vahşi ve zalim Titan babaları Kronos'u yıllar önce Tartarus'un bekçiliğini yaptığı yer altına göndermişlerdi. Tanrılar Zeus'a karşı Kronos ile birleşerek onun yenilmez ve sonsuz güçlerine meydan okumaya hazırlanıyorlar. Perseus şimdi kendi oğlu Ares ve kardeşi yeraltı Tanrısı Hades'in kurduğu oyunla tuzağa düşen Zeus'u kurtarmak için yeniden sahnede.Bu film için Titanların savaşı filminin devamı da diyebiliriz.

Jonathan Liebesman 15 Eylül 1976 tarihinde Johannesburg, Güney Afrika'da doğdu. O 1996 yılına kadar, Motion Picture Orta ve Canlı Performans Güney Afrika Okulu'nda sinema eğitimi aldı, kendi ülkesinde kalacağını planlıyordu o yıllarda New York Üniversitesi gitti kuzenini ziyaret etmek için ama tüm fikirleri değiştirdi. Jonathan Sanat NYU Tisch School kayıt oldu eğitimini New York Üniversitesinde devam ettirdi.

Samuel Shane  2 Ağustos 1976, Perth, Batı Avustralya doğumludur. Başarılı sinema oyuncusu. 2009 yılında gösterime giren Terminator Salvation adlı filmde Marcus Wright karakterini oynadı. En iyi çıkışını Avatar filmindeki Jake Sully rolüyle yakalamıştır. Titanların Savaşı filminde Zeus'un oğlu Perseus rolüyle de büyük beğeni toplamıştır.

Liam Neeson 7 Haziran 1952 doğumludur.  Britanya İmparatorluğu Nişanı'na sahip Akademi Ödüllü adayı ve İrlandalı sinema oyuncusu. En bilinen rolü Schindler'in Listesi filmindeki Oscar Schindler rolüdür. 1993 Schindler'in Listesi filmindeki En İyi Erkek Oyuncu Oscarına aday gösterilmiştir.

 Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans

 

Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans  izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, sinema filmleri, moviemax premier hd kanalı, wrath of the titans, titanların öfkesi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.