TIKLA ARA

Tombul Albert (Fat Albert)

Film, Albert isimli şişman bir çocukla arkadaşlarının yaşadıkları televizyon dünyasından gerçek dünyaya düşmelerini ve sonrasında başlarından geçenleri konu alıyor.


Tombul Albert (Fat Albert) filmini Digiturk MoviemaX Stars HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tombul Albert (Fat Albert)


Fat Albert

Gösterim tarihi: Tombul Albert (Fat Albert) ,10 Ocak Perşembe 21.15, 11 Ocak Cuma 10.05, 15 Ocak Salı 16.50, 21 Ocak Pazartesi 13.45, 25 Ocak Cuma 23.25, 2 Şubat Cumartesi 10.55 Digiturk  MoviemaX Stars HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Tombul Albert (Fat Albert), Konusu

2004 - ABD,Komedi, Macera türündeki Tombul Albert (Fat Albert)  filmin yönetmenliğini Joel Zwick yapıyor. Filmin oyuncuları Kenan Thompson, Kyla Pratt and Omarion Grandberry'den oluşuyor.

Konusu:

Filim gerecek dünya ve çizgi filim de gidip gelmeler yaşanarak anlatılmıştır.Amerikan televizyonlarında 1972 ile 1985 arasında yayınlanmış bir çizgi filmden, ünlü komedyen Bill Cosby tarafından senaryolaştırılan film, Albert isimli şişman bir çocukla arkadaşlarının yaşadıkları televizyon dünyasından gerçek dünyaya düşmelerini ve sonrasında başlarından geçeni konu alıyor.

Filimde Fat Albert ve arkadaşları iki boyut arasında kaybolma tehlikesi yaşarlar. Neyse ki Bill Cosby gibi yol bilen bir arkadaşları  vardır. Fenomen Bill Cosby, filmin dokunaklı ve son bölümünde Albert’in gerçek yaşamında ortaya çıkar ve seyirciye anlamlı bir mesaj vermek için Albert ile konuşur. Gerçek dünya ve çizgi filmin içindeki dünya arasında kalırken, Fat Albert'in neşeli bir o kadar da anlamlı mesaj içeren öyküsü gitmeye ve ona hayran Doris'in yaşamını keyifle izlemelisiniz.

 Fat Albert izle

 

Fat Albert izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, digiturk çizgi film, digiturk moviemax stars hd, digiturk tombul albert, digiturk fat albert,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.