TIKLA ARA

Trishna

Trishna, aşk ile geleneklerin çarpışmasını, hayallerin baskılar karşısında yok olmasını işliyor.


Trishna  filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Trishna

Trishna izle

İlk Gösterim tarihi:Trishna   Digiturk 19.07.2013 17:49 - 19:43 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Trishna

2012 - İngiltere Dram türündeki Trishna filmin yönetmenliğini Alan Thomas Hardy yapmaktadır.Film oyuncuları Freida Pinto , Roshan Seth , Riz Ahmed , Anurag Kashyap , Kalki Koechlin oluşmaktadır.

Trishna, aşk ile geleneklerin çarpışmasını, hayallerin baskılar karşısında yok olmasını işliyor. Sanayileşme ve kentleşme ile hızlı bir şekilde değişen insan hayatının çelişkilerini 19. yüzyıl İngilteresinden alıp günümüz Hindistan'ına Rajastan'a getiriyor. Trishna, tanıştığı genç ve zengin bir İngilize aşık olan Hintli bir kadındır. Ancak aralarındaki bu büyük aşka rağmen, Trishna gelenekler ile hayalleri arasında sıkışır ve kültür çatışması sonucu trajik yaralar almaya başlar.

Freida Pinto (d. 18 Ekim 1984, Mumbai, Maharashtra, Hindistan), Hintli aktris ve profesyonel model. En iyi bilinen rolü Slumdog Millionairefilmindeki Latika rolüdür. Bu filmde BAFTA En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'ne aday gösterildi. Freida Pinto Hintli olmasına rağmen Hindudeğil Katolik dinine bağlıdır.

Riz Ahmed 1 Aralık 1982), ayrıca Riz Ahmed veya Riz MC olarak bilinen bir MC ve aktör. O Road onun yol performansı için Guantanamo, kaypak ve Four Lions için belirtilmektedir.

IMDB Puanı: 5/7 ( 1497 kişi oy verdi.)

Resimler

Trishna izle

 

Trishna izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, trishna konusu, digiturk 2014 filmleri, trishna oyuncuları, trishna izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.