TIKLA ARA

TRT 1 HD

Digiturk TRT 1 HD

TRT 1 HD kanalını 23. ve 323. kanaldan seyredebilirsiniz. Devletin tek yayın kuruluşu olan TRT 1 HD Ulusal kanal kategorisinde yayın yapmaktadır. İzleyeceğiniz program, dizi ve tüm içerikleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

TRT 1 HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
23 ve 323
Yayın Süresi
24 Saat

TRT 1 HD Detaylı Bilgi

TRT 1 Programlarından Seçmeler

DİZİLER

Diriliş "Ertuğrul":Heyecanın doruklarında Diriliş "Ertuğrul" tekrar ekranlarda! Moğollar ile mücadele içerisinde olan Ertuğrulu neler bekliyor? Kutlu davası için kardeşlerinden ayrılmak durumunda kalan, zorlu günler içerisindeki Ertuğrul neler yaşayacak. Heyecanlı bölümleri ile ekranlarda!

Payitaht "Abdülhamid":“Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıylaTRT1 ekranlarında başlıyor! TRT 1'in sevilen dizisi olacak olan Payitaht'ı kaçırmayın.

PROGRAMLAR

Sıra Sende Türkiye
19
Pelin Çift ile Gündem Ötesi
El Emeği
Kendi Düşen Ağlamaz
Kolaysa Sen Yap
1'de Bugün

Sıra Sende Türkiye : Yepyeni, bol eğlenceli, izlemelere doyamayacağınız bir müzik yarışması geliyor. Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yapacağı yarışmanın jürisinde ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk yer alıyor. Bu program kaçmaz!
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.