TIKLA ARA

TRT 1 HD

Digiturk TRT 1 HD Kanalı TRT 1 HD kanalını 23. ve 323. kanaldan seyredebilirsiniz.Devletin tek yayın kuruluşu olan TRT 1 HD Ulusal kanal kategorisinde yayın yapmaktadır. İzleyeceğiniz program, dizi ve tüm içerikleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

TRT 1 HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 23 ve 323 Yayın Süresi : 24 Saat

TRT 1 HD Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Digiturk Paketleri

Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

DİZİLER

Diriliş "Ertuğrul":Heyecanın doruklarında Diriliş "Ertuğrul" tekrar ekranlarda! Moğollar ile mücadele içerisinde olan Ertuğrulu neler bekliyor? Kutlu davası için kardeşlerinden ayrılmak durumunda kalan, zorlu günler içerisindeki Ertuğrul neler yaşayacak. Heyecanlı bölümleri ile ekranlarda!

Payitaht "Abdülhamid":“Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıylaTRT1 ekranlarında başlıyor! TRT 1'in sevilen dizisi olacak olan Payitaht'ı kaçırmayın.

PROGRAMLAR

Sıra Sende Türkiye
19
Pelin Çift ile Gündem Ötesi
El Emeği
Kendi Düşen Ağlamaz
Kolaysa Sen Yap
1'de Bugün

Sıra Sende Türkiye : Yepyeni, bol eğlenceli, izlemelere doyamayacağınız bir müzik yarışması geliyor. Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yapacağı yarışmanın jürisinde ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk yer alıyor. Bu program kaçmaz!

Konular: TRT 1 HD Programları, TRT 1 HD Yayın Akışı, TRT 1 HD izle
Yorumlar

Yorum Yaz

  
Trt1 hd çıkmıyor, 323 kanal yok.Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.