TIKLA ARA

Uçaklar - Planes

Cars'ın yaratıcılarından eğlenceli bir animasyon daha... Küçük bir motorlu uçak olan Dusty Crophopper'ın en büyük hayali bir yarış uçağı olmaktır...


Uçaklar - Planes filmini Digitur Salon1  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Uçaklar - Planes

Uçaklar - Planes izle

İlk Gösterim tarihi: Uçaklar - Planes 17.12.2013 15:35 - 17:03 Digiturk Salon1  kanalında izleyebilirsiniz.

Uçaklar - Planes

2013 - ABD Tür : Animasyon , 3 Boyutlu , Aile türündedir.Uçaklar - Planes filmin yönetmenliğini Klay Hall yapmaktadır.Film oyuncularını Dane Cook , Val Kilmer , Teri Hatcher , Priyanka Chopra , Julia Louis-Dreyfus'dan oluşmaktadır. 

Dusty, paslanmaya yüz tutmuş bir tarım uçağıdır. En büyük hayali bütün dünyayı boydan boya geçen büyük bir yarışı kazanmaktır ancak bir tarım uçağı olarak bu iş için özel olarak yapılmış uçakların karşısında pek şansı yoktur. Üstelik Dusty'nin yükseklik korkusu vardır. Dusty bu yarışı kazanabilmek için eski bir savaş uçağı olan Skipper'dan yardım ister.

Julia Elizabeth Scarlett Louis-Dreyfus (d. 13 Ocak 1961) ABD'li bir aktris ve komedyen.Emmy, Altın Küre ve SAG ödüllü sanatçı New York City doğumludur. Dreyfus Türkiye'de de gösterilen NBC'nin televizyon dizisi Seinfeld'de 1990-1998 yılları arasında canlandırdığı Elaine Benes karakteri ile tanınır. İki çocuk sahibi ve Fransız bir milyarderin kızıdır. Babası 1940 yılında adını William olarak değiştirmiştir. Kuzeni Adidas'ın CEO'suydu. Dreyfus ailesi köklü bir ailedir ve kendisi İkinci Dünya Savaşı'nda Fransız direnişçi olan bir ailenin ferdidir.

Mustafa Sandal
, ilköğrenimini Tarabya'daki 'Özel Dost İlkokulu'nda tamamladı. Daha sonra orta ve lise öğrenimi için İsviçre'nin Cenevre kentinde bulunan 'College Du Leman'a gitti. 8 yıllık tahsil süresinden sonra yüksek öğrenim için ABD'nin New Hampshire eyaletindeki New Hampshire Üniversitesi'nde okumaya başladı. 1996'da Londra'ya yerleşen sanatçı Amerika'da yarım bıraktığı işletme eğitimine American College of London'da devam etti. İngilizce, İtalyanca ve Fransızca bilmektedir. Bedelli askerlik uygulamasından yararlanarak 1999 yılında Malatya'da 28 gün askerlik yapmıştır. Uçuşa merakı ile bilinen sanatçı pilotluk sertifikasına sahiptir.

IMDB Puanı: 5,5/10 (13.369 oy verdi.)

Resimler

Uçaklar - Planes izle

Uçaklar - Planes izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, planes konusu, digiturk 2014 filmleri, planes konusu, uçaklar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.