TIKLA ARA

Uçuş - Flight

Oscar ödüllü Denzel Washington, uçuş esnasında gerçekleşen bir felaketin ardından zorunlu iniş yaparak yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker'ı canlandırıyor.


Uçuş - Flight filmini Digiturk Salon 1, 2 , 3  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Uçuş - Flight

Uçuş - Flight izle

İlk Gösterim tarihi:Uçuş - Flight Salonlarda her gün 08.00 - 10.30 - 12.55 - 13.25 - 17.50 - 20.15 - 22.40 - 01.00 - 03.20 - 05.40 Digiturk salon 1,2,3 kanalında izleyebilirsiniz.

Uçuş - Flight Konusu

2012 - ABD , Aksiyon , Dram türündeki Uçuş - Flight filmin yönetmenliğini Robert Zemeckis yapıyor.Film oyuncuları Denzel Washington , Don Cheadle , Kelly Reilly , John Goodman , Nadine Velazquez oluşmaktadır.

Oscar ödüllü Denzel Washington, uçuş esnasında gerçekleşen bir felaketin ardından zorunlu iniş yaparak yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker'ı canlandırıyor. Kazanın ardından Whip, kahraman ilan edilse de kazaya dair daha fazla şey öğrenildikçe bunun kimin hatası olduğuna ve o uçakta neler yaşandığına dair cevapsız sorular belirmeye başlıyor.

John Goodman (d. 20 Haziran 1952) Altın Küre ve Emmy ödüllü ABD'li aktör.St. Louis, Missouri'de doğan sanatçı 1980'li yıllardan beri sinema ve televizyonda faal olarak çalışmaktadır.İri gövdesi ve bariton sesiyle tanınan sanatçı daha çok komedi ve aile filmlerinde başrol oyuncusunun yakın dostu rollerini oynadı.Kendine özgü sesiyle de birçok filme katkıda bulundu.Goodman ilk kez 1988 - 1997 yılları arasında ABC televizyonunda yayımlanan sitcom dizisi "Roseanne" daki "Dan Conner" rolü ile kitleler tarafından tanındı.Bu TV dizisi Türkiye'de de gösterilmişti.Sinemadaki önemli filmleri arasında Raising Arizona (1987), Büyük Lebowski (The Big Lebowski) (1998), Barton Fink (1991), Matinee (1993) ve Nerdesin Be Birader? (O Brother, Where Art Thou?) (2000) sayılabilir.1988 ve 1997 yılları arasında ABC televizyonunda yayımlanan popüler sitcom dizisi "Roseanne" daki aile reisi "Dan Conner" rolü ile kitleler tarafından tanındı. Bu rol kendisine dört Emmy ödülü adaylığı ile bir Altın Küre ödülü getirdi.1995'te kablolu TV için yapılan "Kingfish: A Story of Huey P. Long" ve "A Streetcar Named Desire" (Arzu Tramvayı) filmlerindeki rolleri için iki kez daha Emmy'ye aday gösterildi."Roseanne"in 1996-1997 sezonundan sonra yüzünü eskitmemek için bir süre ekranlarda gözükmeme kararını alınca kalp krizi geçirdiğine dair söylentiler çıktı.

Nadine Velazquez 29 kasım 1978 yılında Amerika'nın Chikago eyaletinde illinois kentinde dünyaya gelmşitir.oyuncu ayrıca modellik yapmaktadır.
Velazquez Chicago, Illinois'da doğmuştur ama etnik olarak Porto Rikoludur. Notre Dame Kız lisesine gitmiştir ve Bachelor of Arts pazarlama eğitimi almıştır.2006 tılında Stuff dergisinde kapak kızı olmuştur ve aynı yıl Maxim dergisinin her yıl düzenlediği En Seksi 100 Listesinde yer almıştır.

MDB Puanı: 7.3/10 ( 113858 kişi oy verdi.)

Resimler

Uçuş - Flight izle

 

Uçuş - Flight izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1 ,2 ,3, uçuş filmi konusu, uçuş filmini izle, flight filmini izle, digiturk sinema,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.