TIKLA ARA

Usta - The Master

1950'li yılları merkezine alan dram türündeki yapım, Master adıyla bilinen karizmatik bir entelektüel ile onun sağ kolu olan başıboş genç bir adamın ilişkisini konu alıyor.


Usta - The Master  filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Usta - The Master

Usta - The Master izle

Gösterim tarihi: Usta - The Master ;  Digiturk Salon 1 kanalından izleyebilirsiniz.

Usta - The Master, Konusu

2012 - ABD  yapımı olan Dram türündeki Usta - The Master  filmin yönetmenliğini Adam ShankmanChris D'arienzo yapıyor Oyuncuları Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti, Alec Baldwin, Bryan Cranston'den oluşuyor.

Konusu: Bir usta kendi çocugunu egite bilir mi? her ne kadar ağaç yaş iken egilir ada sözü her zaman kullanılsada bir babanın üsta rolunu üslenerek oğlunu egitmesi zordur.1950'li yılları merkezine alan dram türündeki yapım, Master adıyla bilinen karizmatik bir entelektüel ile onun sağ kolu olan başıboş genç bir adamın ilişkisini konu alıyor. Tam da bu yıllarda Master'ın din temelli faaliyetleri Amerika çağında yayılmaya ve gitgide popüler olmaya başlamıştır.Phoenix'in canlandırdığı eski bir donanma eri olan Freddie'nin Philip Seymour Hoffman'ın canlandırdığı ve 50'lerde yeni bir dinsel örgütlenme kuran Lancaster Dodd ile olan diyalogları anlatılıyor...

Amy Lou Adams 20 Ağustos 1974'te dünyaya gelmişAmerikalı bir televizyon ve film yıldızıdır. Junebug filmindeki rolüyle Akademi Ödülü'ne aday gösterilen yıldızı son dönem, Enchanted filminde canlandırdığı ve Altın Küre'ye aday gösterildiği rolü Giselle ile hatırlayabilirsiniz.
Yıldız aslen Vicence, İtalya doğumludur. Amerikalı ebeveynleri Kathryn ve Richard Adams'ın yedi çocuğundan biri olan Adams, balerin olma hayaliyle yanıp tutuşurken bir yandan da okul korosunda şarkı söyledi. Yıllar ilerledikçe iyi bir balerin olma umutları da sönen yıldız, sonunda müzikal eğitimi almaya karar verdi.

Joaquin Phoenix Genç yaşta ölen ünlü oyuncu River Phoenix'in kardeşi. Ayrıca kızkardeşleri Summer, Liberty ve Rain, az da olsa oyunculuk yapmış isimler.Walk The Line filmiyle en iyi erkek oyuncu dalında Altın Küre ödülünü kazandı.

Philip Seymour Hoffman 23 temmuz 1967'de New York-Fairport'ta dünyaya geldi.İş için sürekli seyehat eden babası Gordon Hoffman, Xerox için bilgisayar sistemleri satan bir satıcı; annesi Marliyn ise kendini dört çocuğuna(Jill, Gordy, Philip ve Emily) adamış bir evkadınıydı.Philip 9 yaşındayken anne babası boşandı.
Philip, lise yıllarından beri oyunculuğa meraklıydı.1989'da New York University'ye bağlı Tisch School of the Arts'ın tiyatro bölümünden mezun oldu.Okuldan mezun olduktan sonra zorlu bie dönem bekliyordu onu.

Usta - The Master izle


Usta - The Master izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, the master izle, usta filmini izle, the master konusu, usta konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.