TIKLA ARA

Uyarmak Bizden - You Have Been Warned

'Uyarmak Bizden' programında, YouTube'da en çok izlenen 20 amatör bilim numarası ve deneyinin birbiri ardına gösterimini izleyeceksiniz.


Uyarmak Bizden - You Have Been Warned Digiturk Discovery kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Uyarmak Bizden - You Have Been Warned

 Uyarmak Bizden - You Have Been Warned
izle

Gösterim tarihi: Uyarmak Bizden - You Have Been Warned  , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk Discovery Kanalın dan izleyebilirsiniz.

'Uyarmak Bizden' programında, YouTube'da en çok izlenen 20 amatör bilim numarası ve deneyinin birbiri ardına gösterimini izleyeceksiniz. Her bölüm en akıllı, en komik, en cüretkar, en olmayacak ve en garip klipleri ekranlarınıza getirecek - ve dünyanın en iyi bilim uzmanları da gelerek bu bilim gösterilerini analiz edecek ve bizlere açıklayacaklar.

Muhteşem grafikler eşliğinde, bu kliplerin gerçekleşmesini mümkün kılan biyoloji, fizik ve kimya alanlarından neyin nasıl ve niye olduğunu anlatacaklar. Dizi boyunca Kanada'daki insan gücüyle giden uçan makineleri, İngiltere'deki uzay kaşiflerini, Amerika'daki tersine konuşan kızları ve robotlardan bir rock grubu yapan Yeni Zelanda'lı bir adamı izleyeceğiz.

Her bölüm en mükemmele doğru bir geriye sayış olacak. Kendi kendilerine deney yapan kobaylardan, doğa saplatılı maceraperestlere ve muhteşem gösterilere imza atmış tehlike hastalarına kadar her bölüm size 20'den 1'e son sıralamayı gösterecek.

Discovery Channel de yayınlanacak olan ekranların sevilen Yaşam & Hobi programı Uyarmak Bizden izlemek için Discovery Channel tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz.

Uyarmak Bizden : Bölüm 3. Doğuştan yetenekli 20 akrobatın heyecanlı gösterilerini konu alan internet klipleri ekranda. Aralarında en büyük dalga sörfçüsü ile ölüme kafa tutan bir dalma atlayıcısı da var. Uyarmak Bizden yayınını izlemek için Discovery Channel canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilirsiniz.

  Uyarmak Bizden - You Have Been Warned izle

 

Uyarmak Bizden - You Have Been Warned izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: discovery, uyarmak bizden konusu, digiturk belgesel, you have been warned izle, uyarmak bizden belgeseli izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.