TIKLA ARA

Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata)

Bir trajedi, hayatın anlamına yönelik düşünceleri etkileyerek dört kişinin hayatını değiştirir. On yedi yıllık bitkisel hayatın ardından Eluana Englaro´nun hayatının artık sonlandırılmasına karar verilir.


Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata)

Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata)izle

İlk Gösterim tarihi:Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata) 6.8.2013 21:30 - 23:25 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata)

2012 - Fransa , Fransa , İtalya türündeki Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata) filmin yönetmenliğini Marco Bellocchio yapmaktadır.Filim oyuncuları Isabelle Huppert , Michele Riondino ,Alba Rohrwacher,Toni Servillo,Maya Sansa,Gianmarco Tognazzi,Fabrice Scott,Roberto Herlitzka,Pier Giorgio ,Fabrizio Falco oluşmaktadır.

Bir trajedi, hayatın anlamına yönelik düşünceleri etkileyerek dört kişinin hayatını değiştirir. On yedi yıllık bitkisel hayatın ardından Eluana Englaro´nun hayatının artık sonlandırılmasına karar verilir. Bu karar üzerine bir senatör, vicdanı ile siyasal sadakati arasında kalır. Senatörün kürtaj karşıtı aktivist kızı, karşı gruptaki protestoculardan Roberto´ya âşık olur. Bu sırada ünlü bir aktris, kızının komadan çıkacağı umuduyla mucizelere ve inanca sığınmıştır. Umutsuzluk içinde kaybolmuş ve ölmeye kararlı güzel Rossa ise genç doktor Pallido tarafından kurtarılır. Cepteki Yumruklar, Günaydın Geceve Yenmek´in yönetmeni İtalyan usta Marco Bellocchio, izleyiciyi çetrefilli ötanazi konusunun çokyönl - See more at: http://sinematurk.com/film/46192-uyuyan-guzel/#sthash.mhE9AgV5.dpuf

Alba Caterina Rohrwacher ( Floransa , 27 şubat 1979 [1] [2] [3] ) bir 'olan oyuncu İtalyan .Doğumlu Floransa , babası Alman annesi ve İtalyan , başlayarak oluşturmuştur tiyatro Floransa Küçük Akademisi kursları ile,. Yılında 2.003 o mezun Sinematografi Deneysel Merkezi ve daha sonra da dahil olmak üzere, tiyatro çalıştı Fıstık - Fıstık bir Fausto Paravidino yönettiği, Valerio Binasco ve katılmak video klip bir Tiromancino .

Isabelle Anne Huppert (d. 16 Mart 1953, Paris), Fransız aktris. 1996 yılında Fransanın ulusal film ödülleri olan César Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü La Cérémonie isimli filmi ile almıştır.2009 Cannes Film Festivalinde jüri başkanlığını yapmıştır.

Toni Servillo , (içinde 25 Ocak 1959 doğumlu Afragola , Province of Naples ) ödüllü bir İtalyan televizyon ve film oyuncusu ve yönetmeni tiyatro, opera ve film.Servillo doğdu Afragola , Campania , müzisyenin kardeşi Peppe Servillo . 1960 yılından bu yana yaşayan Caserta eşi ile, aynı zamanda Campania

IMDB Puanı: 6.6/10 ( 10576 kişi oy verdi.)

Resimler

Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata) izle

 

Uyuyan Güzel - Dormant Beauty (Bella Addormentata) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, dormant beauty konusu, digiturk 2014 filmleri, bella addormentata izle, uyuyan güzel izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.