TIKLA ARA

Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky

Kendisine 5 yıl önce Berlin Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran “Requiem”den hatırlayabileceğiniz Sandra Hüller, “Üzerimizdeki Gökyüzü”nde de müthiş bir performans sergiliyor.


Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky

Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky izle

İlk Gösterim tarihi:Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky 26.06.2013 22:50 - 00:12  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky

2011 - Almanya Dram türündeki Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky filmin yönetmenliğini Jan Schomburg yapmaktadır.Film Felix Schmidt-Knopp , Kathrin Wehlisch , Martin Reinke , Julia Wieninger , Laura Sundermann oluşmaktadır.

Kendisine 5 yıl önce Berlin Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran “Requiem”den hatırlayabileceğiniz Sandra Hüller, “Üzerimizdeki Gökyüzü”nde de müthiş bir performans sergiliyor. Hüller’in canlandırdığı Martha, kocası Paul’ü Marsilya’ya yolcu ettikten kısa süre sonra şoke edici bir haberle sarsılıyor. Bu haber ertesinde aslında yıllardır beraber olduğu erkeğin tanıdığından çok farklı bir insan olduğunu fark eden Martha, kafasındaki soru işaretlerine cevap ararken Alexander ile karşılaşıyor. Bir mimiğiyle kendisine Paul’ü anımsatan bu erkeğin kocasının yerini alıp alamayacağını test etmeye koyuluyor. İlk gösterimi bu yıl Berlin Film Festivali’nde Panorama bölümünde gerçekleşen “Üzerimizdeki Gökyüzü”, Europa Cinemas ödülüne layık görülmüş ve olumlu eleştiriler almıştı.

Andres Veiel Değilse bize kim tarafından 2011 yılından itibaren bir uzun metrajlı filmi Andres Veiel özellikle, belgesel bir Black Box BRD ve tekme bilinen haline gelmiştir. Berlinale Rekabet filmi kim değilse biz önce Almanya'da hassasiyetleri göstermek 1968 dönüş ve sonraki yıllarda tez gelişmeler için olağan açıklama sallar. Veiel ilk albümü filmi dehşet içinde biten bir siyasi aşk hikayesi anlatıyor. Komut dosyası için bir şablon olarak görev yaptı Gerd Koenen çalışma Alman terör ilkel sahneleri - Vesper, Ensslin, Baader . Filmin kendisi tek tek karakterler için de Veiel yılda araştırılmış ve malzeme toplandı.

Calvin Smith (8 Ocak 1961 doğumlu) eski bir sürat atletizm sporcu Amerika Birleşik Devletleri . O eski bir dünya rekoru 100 metre sprint tutucu ve 200 metre üzerinde iki kez Dünya Şampiyonu oldu. O doğdu Bolton, Mississippi .Için sessiz ve mütevazi bir karakter oldu kariyerine Smith, çoğu daha karizmatik Amerikan sprinter gölgesinde koştu rağmen Smith, 1980'lerde dünyanın en iyi sprinter biriydi Carl Lewis .

IMDB Puanı: 6/5 ( 298 kişi oy verdi.)

Resimler

Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky izle

 

Üzerimizdeki Gökyüzü - Above Us Only Sky izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, above us only sky izle, digiturk filmleri, üzerimizdeki gökyüzü konusu, üzerimizdeki gökyüzü izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.