TIKLA ARA

Vahşi Keşif - Expedition Wild

Üniversiteden mezun olduktan sonra vahşi yaşam parklarında ve hayvan barınaklarında bakıcılık yapan Casey Anderson, vahşi yaşamı iyi bilen deneyimli bir doğa bilimci.


Vahşi Keşif - Expedition Wild  Digiturk National Geographic Wild kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Vahşi Keşif - Expedition Wild

Vahşi Keşif - Expedition Wild izle

Gösterim tarihi: Vahşi Keşif - Expedition Wild   , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk National Geographic Wild Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Üniversiteden mezun olduktan sonra vahşi yaşam parklarında ve hayvan barınaklarında bakıcılık yapan Casey Anderson, vahşi yaşamı iyi bilen deneyimli bir doğa bilimci. Montana'da büyüyen Casey, Yellostone Milli Parkı yakınlarında yaşıyor. Casey'nin hayatını kurtardığı yavru bozayı Brutus, o günden beri Casey'nin yanından hiç ayrılmamış. Bu belgeselde Casey'nin ve Brutus'un serüvenleri ekranlara geliyor.

Kodiak Projesi (Project Kodiak)

Casey, Kodiak Projesi kapsamında Alaska'ya seyahat ederek vahşi doğada yaşayan ayıların nasıl etkileşim kurduğunu ve nasıl hayatta kaldığını ilk elden araştırma fırsatı buluyor. Casey'nin amacı, can dostu Brutus'e kısmen de olsa vahşi olan türdeşleri gibi davranmayı öğretmek. Brutus hayatı boyunca Casey tarafından tavuk, donut ve kek gibi oldukça iştah kabartan bir menüyle beslendi. Bu, çoğunlukla balıkla beslenen Alaska'daki ayıların hayal bile edemeyeceği bir menü. Belgeseli izlerken Brutus'un balıklara çok da meraklı olmadığını ve aslında tavuğu tercih ettiğini göreceksiniz!

Yellowstone'da kış (Yellowstone Winter) 

Casey Anderson, kış mevsiminin zorlu koşullarında, dondurucu soğuk ve karfırtınasıyla mücadele ederek Yellowstone'un vahşi doğasına yaptığı yolculukta, değişen mevsim sonrasında hayatta kalma savaşı veren vahşi canlılarla yüz yüze geliyor.

Bozayılar (Grizzly Encounter)


Arşivden ve yeni görüntüler kullanılarak hazırlanan Casey ve Brutus'un hayat hikayeleri bu belgesel ile karşınızda..

Bozayıların İzinde (Expedition Grizzly)

Vahşi bozayılar için tam bir cennet olan, Alaska'daki Katmai Milli Parkı'na ve Kodiak Adası'na yolculuk eden doğa bilimci Casey Anderson burada vahşi ayılardan inanılmaz balık avlama teknikleri öğrenerek can dostu Brutus'e öğretmeye çalışıyor. Casey, Katmai'deki Brooks Şelalesi'nden, Kodiak Fraser Gölü'ne kadar devam eden serüveninde Dünya'nın en büyük bozayılarına ev sahipliği yapan bakir eko sistemi ve bu vahşi cennetin en büyüleyici yanlarından birisi olan somon balıklarıyla onları avlayan ayılar arasındaki ilişkiyi keşfediyor.Casey, bu gezide edindiği deneyimlerle, dostu Brutus'u adım adım eğiterek onu Alaska'da yaşayan türdeşleri gibi balık avlayan bir ayı haline getirmeye çalışıyor.

 Vahşi Keşif - Expedition Wild izle

 

Vahşi Keşif - Expedition Wild izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: national geographic wild, expedition wild izle, digiturk bekgesel, vahşi keşif belgesel konusu, vahşi keşif izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.