TIKLA ARA

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Başkan Lincoln'un annesi, doğaüstü bir yaratık tarafından öldürüldü. Ve Başkanın artık tek tutkusu annesinin katillerini ve yardımcılarını yakayıp öldürmektir...


Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter

BVampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter  izle

İlk Gösterim tarihi:Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter  Digiturk 21.Temmuz.2013 Pazar 21:00 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter

2012 - ABD Fantastik , Gerilim , Korku  türündeki Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter filmin yönetmenliğini Timur Bekmambetov yapmaktadır.Film oyuncuları Mary Elizabeth Winstead , Dominic Cooper , Rufus Sewell , Anthony Mackie , Marton Csokas oluşmaktadır.

Başkan Lincoln'un annesi, doğaüstü bir yaratık tarafından öldürüldü. Ve Başkanın artık tek tutkusu annesinin katillerini ve yardımcılarını yakayıp öldürmektir...Vampir avcımız neden başka bir lider değil de Lincoln peki? Bunun izini Lincoln'ün gerçek hayatında aramak lazım aslında Küçük yaşta önce annesini sonra da sevdiği birçok kişiyi kaybeden Lincoln'ün, fakir ve yalnız bir çocuk olarak birçok imkândan yoksunken ülkenin en büyük önemli başkanlarından biri olarak tarihe adını yazdırması başlı başına bir süper kahramanlık hikâyesi aslında Amerika'daki fikir ve düşünce özgürlüğünün din, tarih, toplumsal figürler gibi birçok kavramı ya da kişiliği tabulaştırmadan haklarında bambaşka hikâyeler yaratmak konusundaki özgür tavrını da unutmamak lazım. Her ne kadar Lincoln rolü için Tom Hardy'den Eric Bana'ya, Adrien Brody'den James D'Arcy'ye birçok isim anılsa da, son kertede genç ve başarılı bir tiyatro oyuncusu olan Benjamin Walker ile el sıkışmış olmaları hayli isabetli bir tercih olmuş. Lincoln'ün gençliğini anımsatan yüz hatları, kemik yapısı ve boyu posuyla Walker, eskimemiş bir yüz olarak karaktere taze bir soluk getirirken aynı zamanda ikna edici bir portre çiziyor. Lincoln'ün azılı düşmanı baş vampir Adam rolündeki İngiliz aktör Rufus Sewell da tam İngiliz tarzı kibar ve cool kötü adamı canlandırıyor. Filmde ilginç göndermeler dikkat çekiyor. Lincoln'ün savaştığı vampirler, köleliğin kaldırılmasına karşı, çünkü kan emiciler için köleler en büyük besin kaynağıİç savaşta güney eyaletlerini oluşturan konfederasyonun, köleliğin kaldırılmasına şiddetle karşı çıktıklarını da hatırlatalım.

Rufus Frederick Sewell (d. 29 Ekim 1967, Twichenkam İngiltere), İngiliz Aktör. 2007 yılında Rock 'N' Roll oyunundaki rolü ile En İyi Erkek Oyuncu dalında Layrence Olivier tiyatro ödülünü almış ve 62.Tony Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu dalında ödüle aday gösterilmiştir.

Mary Elizabeth Winstead (28 Kasım 1984, Rocky Mount, North Carolina), ABD'li oyuncu.Winstead, Final Destination 3, Death Proof ve The Thing adlı korku filmlerinde rol alması nedeniyle önce "Çığlık Kraliçesi" olarak adlandırıldı. Ama diğer türlerdeki Sky High, Bobby, Live Free or Die Hard/Die Hard 4.0, Make It Happen, and Scott Pilgrim vs. the World gibi filmlerle ödüllere layık görüldü. Passions'daki performansı ile Genç Sanatçı Ödülü'ne (Young Artist Award) aday gösterildi. Bobby adlı filmin kadrosuyla birlikte SAG Ödülü'ne aday gösterildi.

IMDB Puanı: 5/6 ( 83401 kişi oy verdi.)

Resimler

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter  izle

 

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln - Abraham Lincoln: Vampire Hunter izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, abraham lincoln: vampire hunter izle, digiturk 2014 filmleri, vampir avcısı: abraham lincoln konusu, vampire hunter izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.