TIKLA ARA

Vay Anam Vay: Babasının Oğlu

FBI ajanı olarak karşımıza çıkan Martin Lawrence'I aynı zamanda Turner'ın derinlerde kalmış öteki-benliği Big Momma olarak da ekranlara geliyor.


Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son

Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son izle

Gösterim tarihi:Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son  , 20.02.2013 18:55 - 20:38 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son , Konusu

2011 - ABD yapımı olan  Komedi Filim türündeki Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son  filmin yönetmenliğini  John Whitesell yapıyor. Filmin oyuncuları Brandon T. Jackson, Martin Lawrence'den oluşuyor.

Konusu: Big Momma efsanesi geri dönüyor hemde ne dönüş,  bu sefer yanında büyük bir yardımcı ile: ergen yaştaki üvey oğlu Trent ile. FBI ajanı olarak karşımıza çıkan Martin Lawrence'I aynı zamanda Turner'ın derinlerde kalmış öteki-benliği Big Momma olarak da ekranlara geliyor. Turner'la Trent (Brandon T. Jackson)'in bir araya gelip sır dolu bir cinayeti çözmek amacıyla sadece kızların gittiği bir sanat okuluna gizlice kadın kılığında girerler.Big Momma ve İri yarı Charmaine kılığına girerek cinayeti çözmeye çelişirlerken komik maceralar onları beklemektedir.

Martin Lawrence Frankfurt, Almanya'da 16.04.1965'te doğdu. Boyu 1.70 m. Jasmine Page adında bir kızı var. Eğitimi; Eleanor Roosevelt Lisesi, Maryland. Filmlerinde genellikle polis ya da hırsız rollerinde oynuyor, ya da her ikisini. Gençliğinde Amerika Orta-Atlantik Altın Eldiven Boks Şampiyonasında yarışıyordu. Öğretmenleri dersin son dakikalarını arkadaşlarını güldürmesi için ona verirlerdi. Burbank Havaalanı'nda dolu bir silah taşıdığı için tutklanmıştı (1996).

Jessica Lucas (24 Eylül 1985 doğumlu), Kanadalı aktris. O belki de, başta televizyon rolleriyle, tanınır Melrose Place ve Edgemont ve filmlerde, O Adam ve Canavar .Lucas doğdu ve büyüdü Vancouver , British Columbia , Kanada , Lucas biracial olduğunu. Babası Siyah Kanadalı ve annesi Kafkas. [1] [2] o yedi yaşından beri O Çocuk Tiyatro Sanat ile mesleki eğitim alma, hareket edilmiştir. O Snow White & Yedi Cüceler, Gres, Külkedisi, Mousetrap ve Müzik Medley yerel üretimleri tiyatro kredi alabilmektedirler.

Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son izle


Vay Anam Vay: Babasının Oğlu - Big Mommas: Like Father, Like Son izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmi, vay anam vay oyuncuları, vay anam vay izle, vay anam vay konusu, babasının oglu izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.