TIKLA ARA
Viaport Marina Fırsatı

Viaport Marina Fırsatı

Digiturk ile Viaport Marina'da geçerli çift kişilik bilet hediye fırsatı! Viaport Marina Viaport Marina Tuzla Eğlence Meydanında yer alan Aslanpark, Akvaryum, Korsan Adası Tema Park, Aquapark merkezlerinden birinde geçerli çift kişilik bilet hediye.

Viaport Marina Fırsat Şartları:

Alınan kodlar Viaport Marina Viaport Marina Tuzla Eğlence Meydanında yer alan Aslanpark, Akvaryum, Korsan Adası Tema Park, Aquapark merkezlerinden sadece birinde geçerlidir ve haftanın herhangi bir günü için çift kişilik ücretsiz giriş fırsatı uygulanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için Digiturk Online İşlemlere giriş yaparak FIRSATLAR kategorisinden yer alan Viaport Marina’ya ait görseli tıklayıp kampanya kodu alınması gerekmektedir.
Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.
Viaport Marina her ücretsiz giriş kodu kullanılması ardından geçerliliğini yitirir.
Kampanya kodu çift kişiliktir, her üyenin 1 kampanya kodu alma hakkı bulunmaktadır.
Viaport Marina kampanyası başka bir kampanya, indirim veya özel fiyatlar ile birleştirilemez.
Korsan Adası Tema Park’a 13 yaşından küçük olan ziyaretçiler giriş yapabilmesi için yanında 18 yaşından büyük birey olmalıdır.
ViaSea Akvaryum’da Timsah Besleme ve Kaplumbağa Besleme ve Aslan Park yavru aslan etkinliği ücrete tabidir.
Korsan Adası Tema Park’ta bileklik depozito ücreti nakit olarak misafirden alınmaktadır.
Korsan Adası Tema Park içerisinde yer alan üniteler gün içerisinde yaşanan arıza durumlarında kapanabilir ve hava muhalefeti nedeniyle hizmet veremeyebilir. Bu durumlarda bilet iadesi yapılmamaktadır.
Tüm Ünitelerde güvenliğiniz için kilo, boy ve refakatçı uygulaması yapılabilir.
0-36 ay çocuklar ücretsizdir. 3 yaş ve üzeri her kişi için bilet alınmalıdır.
Aquapark 15.06. tarihi itibari ile kullanıma açılmıştır.
Marina Aquapark 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 0-36 ay çocuklar ücretsizdir. 3 yaş ve üzeri her kişi için bilet alınmalıdır. Çocuk bileti 3-12 yaş aralığını kapsamaktadır. Kilit ücreti fiyatlara dahil değildir. Misafir kendi kilitlerini getirebilir veya gişemizden 20 TL depozito karşılığında temin edebilir. 18 yaşından küçükler yanlarında ebeveynleri olmadan giriş yapamaz
Marina Aquapark ‘a dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır.
Marina Aquapark’a eşli giriş yapılabilir.
Çalışma Saatleri: Aslan Park için 10:00-19:00 arası, Korsan Adası Tema Park için hafta içi 12:00-21:00 hafta sonu 12:00-22:00 arası, Akvaryum için 10:00-19:00 arasıdır. ( Döneme göre değişebilmektedir. Lütfen web sitesinden kontrol ediniz. )
Digiturk ve Viaport Marina kampanyayı durdurma veya değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
Digiturk müşteri hizmetleri'ne 0212 473 73 73 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.
Kampanyadan sadece aktif Digiturk aboneleri yararlanabilir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.