TIKLA ARA
Viaport Marina Fırsatı

Viaport Marina Fırsatı

Digiturk ile Viaport Marina'da geçerli çift kişilik bilet hediye fırsatı! Viaport Marina Viaport Marina Tuzla Eğlence Meydanında yer alan Aslanpark, Akvaryum, Korsan Adası Tema Park, Aquapark merkezlerinden birinde geçerli çift kişilik bilet hediye.

Viaport Marina Fırsat Şartları:

Viaport Marina Tuzla’da yer alan Aslanpark, ViaSea kvaryum, Korsan Adası Tema Park, Marina Aquapark merkezlerinden birinde geçerli olmak üzere haftanın herhangi bir günü için çift kişilik ücretsiz giriş fırsatı uygulanacaktır.
Viaport Marina İstanbul ili Tuzla ilçesinde yer almaktadır.
Kampanyaya katılmak için Digiturk Online İşlemler’e giriş yaparak FIRSATLAR kategorisinden yer alan Viaport Marina’ya ait görseli tıklayıp kampanya kodu alınması gerekmektedir.
Kampanya kodları Digiturk tarafından iletilecektir.
Ücretsiz giriş fırsatı için her üyenin sadece seçtiği merkezden 1 adet kampanya kodu alma hakkı bulunmaktadır.
Kampanya kodları çift kişiliktir. Kodlar stoklarla sınırlıdır.
Kampanya 31.12.2023 saat 23:59’a kadar geçerlidir. Kullanım bir defaya mahsustur.
Çift kişilik kodlar tek kullanımlıktır, sadece tercih edilen bir merkezde geçerli olacaktır. Lütfen gitmek istediğiniz merkeze ait doğru seçimi yaptığınıza emin olarak DEVAM ve ŞİFRE AL adımlarını onaylayınız. Alınan hediye kodlar daha sonra DEĞİŞTİRİLEMEZ. Kazanılan bu hak DEVREDİLEMEZ ve SATILAMAZ.
Kampanyadan yararlanmak isteyen üyelerin mutlaka Viaport Marina Eğlence Meydanında yer alan gişeye kampanya kodunu ibraz ederek fiziki biletlerini temin etmelidir.
Kampanya herhangi bir promosyon/indirim kampanya/ ile birleştirilemez.
Kampanyadan sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli olup giriş esnasında T.C Kimlik kartı gösterilmesi gerekmektedir.
Korsan Adası Tema Park’a 13 yaşından küçük olan ziyaretçiler giriş yapabilmesi için yanında 18 yaşından büyük birey olmalıdır.
Aslan Park yavru aslan etkinliği ücrete tabidir.
Korsan Adası Tema Park içerisinde yer alan üniteler gün içerisinde yaşanan arıza durumlarında kapanabilir ve hava muhalefeti nedeniyle hizmet veremeyebilir. Bu durumlarda bilet iadesi yapılmamaktadır.
Tüm Ünitelerde güvenliğiniz için kilo, boy ve refakatçı uygulaması yapılabilir.
0-36 ay çocuklar ücretsizdir. 3 yaş ve üzeri her kişi için bilet alınmalıdır.
Marina Aquapark 10 Eylül 2023 tarihinde sezon kapanışı yapacaktır. Kullanılmayan bilet kodları daha sonrası için ERTELENEMEZ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ.
Marina Aquapark 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
0-36 ay çocuklar ücretsizdir.3 yaş ve üzeri her kişi için bilet alınmalıdır. Çocuk bileti 3-12 yaş aralığını kapsamaktadır. Kilit ücreti fiyatlara dahil değildir. Misafir kendi kilitlerini getirebilir veya gişemizden 20 depozito karşılığında temin edebilir. 16 yaşından küçükler yanlarında ebeveynleri olmadan giriş yapamaz.
Marina Aquapark’a eşli giriş yapılabilir. Harici giriş yapılamamaktadır.
Marina Aquapark ‘a dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır.
Çalışma Saatleri: Döneme göre değişebilmektedir. Lütfen web sitesinden kontrol ediniz.
Kampanyadan sadece veri işleme, iletişim izni olan üyeler şifre alabilir. Veri işleme ve iletişim izinlerine onay vererek katılım sağlayabilir.
Digiturk ve Viaport Marina kampanyayı durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
Digiturk Müşteri Hizmetleri 0212 473 73 73


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.