TIKLA ARA

Vuruşma - The Gundown

İntikam ve adalet arayışı içindeki Cole Brandt kendini Dead River gibi kanunsuzların cirit attığı bir kasabada bulur.


Vuruşma - The Gundow  filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Vuruşma - The Gundown

Vuruşma - The Gundow izle

İlk Gösterim tarihi: Vuruşma - The Gundow filmini  19.04.2013 10:56 - 12:23  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Vuruşma - The Gundow Konusu

2010 - ABD Western ,türündeki Vuruşma - The Gundow   filmin yönetmenliğini Dustin Rikert yapmaktadır. Oyuncular Andrew W. Walker, Peter Coyote, Tyler Kain, Sheree J. Wilson, Veronica Diaz oluşmaktadır.

İntikam ve adalet arayışı içindeki Cole Brandt kendini Dead River gibi kanunsuzların cirit attığı bir kasabada bulur. Masum halkın özgürlüğünü, he Majestic Saloon'u ve güzel bir kadını korumak için son kez kanlı bir hesaplaşmaya giren Cole Brandt'in hikayesini anlatan bir western..

Andrew W. Walker (Montreal, Quebec 9 Haziran 1979 doğumlu), Kanadalı aktör ve yapımcı. Onun ilk filmi Amerikan TV dizisi tetiklenen Skoru (2001), Belki Beni, Sabrina, the Teenage Witch ve Sıcak Özellikleri var filmde oldu. Ayrıca, kendisi bir ACTRA en iyi erkek oyuncu ödülünü (2008) kazandı Çelik Toes in Oscar adayı aktör David Strathairn (2006) ile birlikte rol aldı. Ardından bu atlı, Gundown gibi filmlerde çalıştı ve Duvara Karşı Ömür Boyu polis drama bir rol oynamıştır.

Peter Coyote
(Rachmil Pinchus Ben Mosha Cohon doğdu, 10 Ekim 1941) [1] Amerikalı aktör, yazar, yönetmen, senarist ve film anlatıcı, tiyatro, televizyon ve sesli kitap olduğunu. Sesi çalışma 2002 Kış Olimpiyatları ve Apple'ın iPad kampanyasının açılış töreni anlatan içerir. Ayrıca 2000 Oscar telecasts on-kamera co-host olarak görev yaptı. Onu 1992 yılında anlatım için Emmy kazanmak yardımcı oldu Normal konuşma sesi, genellikle aktör Henry Fonda ile karşılaştırıldığında edilmiştir.

Sheree Julienne Wilson (12 Aralık 1958 tarihinde Rochester, Minnesota doğumlu) Amerikalı aktris ve yapımcı. O en iyi Amerikan prime-time televizyon dizisi Dallas (o 1986 ve 1991 yılları için oynadığı rol) Nisan Stevens rolüyle bilinen ve Alexandra "Alex" Cahill-Walker gibi, televizyon dizisi Walker, Texas Ranger 1993 den bir - 2001.

Veronica bale okurken, yerel sinemalarda babasıyla oyunculuk kariyerine başladı. Güney Amerika'da Bale bir Uluslararası Festivali'nde yarışan sonra, Veronica Miami İspanyol Balesi'nde eğitim almak için tam burs kazandı. O "Yılın Vahiy Kadın Oyuncu" olarak ilk ödülü neden efsanevi Küba metresi oynadı nerede Miami o, Yarını için oyun Requiem ortaya çıktı.

IMDB Puanı: 4.3/10 ( 478 kişi oy verdi.)

Resimler

Vuruşma - The Gundow izle

 

Vuruşma - The Gundow izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, vuruşma konusu, vuruşma izle, vuruşma film oyuncuları, the gundown izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.