TIKLA ARA

Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur

Hintli yönetmen Anurag Kashyap'ın filmi, yaşamlarını suç işleyerek kazanan üç aile arasında uzun yıllara yayılan bir intikam öyküsü.


Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur  filmini Digiturk Moviemax Festival HD   kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur

Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur izle

İlk Gösterim tarihi:Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur  25 Mayıs Cumartesi 19.00 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur Konusu

2012 - Hindistan  Aksiyon , Dram , Suç türündeki Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur  filmin yönetmenliğini Anurag Kashyap yapıyor.Film oyuncuları TManoj Bajpayee, Richa Chadda, Nawazuddin Siddiqui oluşmaktadır.

Hintli yönetmen Anurag Kashyap'ın filmi, yaşamlarını suç işleyerek kazanan üç aile arasında uzun yıllara yayılan bir intikam öyküsü...1940 ile 1990 yılları arasında geçen 319 dakikalık hikaye, yönetmen tarafından ikiye bölünmüş ve Cannes Film Festivali'ne paralel olarak gerçekleştirilen bağımsız bölüm "The Directors' Fortnight" etkinliğinde gösterilmişti. Quentin Tarantino'nun intikam hikâyelerine benzetilen Hint mafya hesaplaşmasını anlatan film Sundance Film Festivali'nde de büyük ilgi görmüştü. Shadid Khan, efsanevi Bollywood filmi "Sultana Daku"dan esinlenerek İngiliz trenlerini soymaya kalkınca sınırdışı edilir. Artık bir kanun kaçağı olan Shadid, Ramadhir Singh'nin kömür ocağında çalışmaya başlar ve böylece nesilden nesile aktarılacak bir intikam savaşının da fitilini ateşlemiş olur. Yıllar sonra oğlu Sardar Khan babasının intikamını alarak onurunu kurtarmaya ant içer ve Wasseypur'un en korkulan adamı olarak nam salar.

TManoj Bajpayee Gavemic bir Tamilian aile için Tanjore Şehir, Hindistan'da doğdu. Pondicherry-büyümüş, Onun Büyükbaba bir hala fotoğrafçı, O dedesi, Gavemic dede fotoğraf stüdyosu onun çoğu zaman harcanmaktadır için ilham var. Genç bir ergen olarak stüdyoda büyürken Gavemic, 18 yaşına geldiğinde fotoğraf çalışmaya başladı. O fotoğraf sevgisini keşfetti. Birkaç yıl sonra sonra, O, sinematografi hakkında resmi Öğrenme için gitti O 2001s Hint film yapımında kariyerine başladı, uzun yıllar bir Kamera Asistanı olarak görev başlatın. (Görüntü yönetmeni Santosh Sivan gözetiminde 1. Yardımcısı kamera gibi) İlk Hint Bollywood filmi 2012 bağımsız film'' Mastram'', hangi Writer yolculuk izledi. (Kendisi için o ARRI Alexa kullanılır), Wasseypur yazar Akhilesh Jaiswal  Çeteleri tarafından Direktörü oldu.

MDB Puanı: 6.2/10 ( 1545 kişi oy verdi.)

Resimler

Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur izle

 

Wasseypur Çeteleri - Gangs of Wasseypur izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, wasseypur çeteleri konusu, digiturk sinema, gangs of wasseypur izle, wasseypur çeteleri izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.