TIKLA ARA

Weather Wars - Fırtına Savaşı

Son zamanlarda tuhaf hava olayları bir zamanlar ünlü bir meteorolog olan bir babanın iki bilim adamı oğlunu harekete geçmesine neden olur.


Weather Wars - Fırtına Savaşı filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Weather Wars - Fırtına Savaşı

Weather Wars - Fırtına Savaşı izle

Gösterim tarihi: Weather Wars - Fırtına Savaşı; 13.03.2013 21:00 - 22:23 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Weather Wars - Fırtına Savaşı, Konusu

2011 ABD  yapımı olan Bilim Kurgu filim türündeki Weather Wars - Fırtına Savaşı filmin yönetmenliğini Todor Chapkanov yapmaktadır.Oyuncular Stacy Keach, Jason London, Erin Cahill, Nick Jones, Roger J. Timber'den oluşuyor.

Konusu: Yaşadıkları eyalette hava koşaları hemen hemen her gün kötüdür ama son günlerde çok farklı olaylar olamaya başlar.Gerçekleşen tuhaf hava olayları bir zamanlar ünlü bir meteorolog olan bir babanın iki bilim adamı oğlunu harekete geçmesine neden olur.  Araları kötüdür üzün zamandır konuşmasalarda beklenmedik hava koşullarının ardında yatan nedenleri öğrenmek için güçlerini birleştiren iki kardeş, bu işin arkasında babalarının olduğunu fark edecek ve onu durdurmak için harekete geçecektir.

Jason Paul London (7 Kasım 1972) en iyi yönetmen Richard Linklater filmi Dazed and Confused.London San Diego, Kaliforniya, Debbie oğlu bir garson, ve Frank Londra, bir sac işçisi. O Tuttle ve DeSoto, Teksas yakınlarındaki Oklahoma büyüdü. Onun ikizi, Jeremy London, aynı zamanda bir aktör. 2003 yılı itibariyle, iki "Sigara" başlıklı 7th Heaven bir bölüm birlikte hareket etmiştir. Jeremy Aydaki Adam Jason'ın dublörü oldu.

Erin Jessica Cahill (4 Ocak 1980) en iyi Power Rangers Time Force, ben Saving Grace in Your Mother, ve Kendra Burke Met nasıl Heather Mosby Jen Scotts gibi rolleriyle tanınan Amerikalı aktris. 2013 yılında, Cahill ABC'nin Kırmızı Dul kadın Felicity yinelenen rol oynar.
Cahill de Call of Duty Chloe 'Karma' Lynch gibi Duty serisinin Çağrı, ilk kurşun kadın karakter olacağı belirtilir: Black Ops II.ahill Stafford, Virginia doğdu. O 4 yaşında annesinin yerel lise yapımlarda oyunculuk başladı ve şarkı ve 8 yaşında dans dersleri başladı. Cahill, 1991 yılında Bayan Pre-Teen Virginia ve Bayan Küçük Amerika için runner-up ilk.

Weather Wars - Fırtına Savaşıizle


Weather Wars - Fırtına Savaşı izle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, fırtına savaşı konusu, fırtına savaşı izle, fırtına savaşı oyunculari, weather wars izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.