TIKLA ARA

Wendy

Binicilik okulunda okuyan babasının sahip olduğu at çiftliğinde günlerini binicilik yarışlarına hazırlanıp sorumluluklarını yerine getirerek geçiren Wendy, arkadaşlarıyla eğlenmek için vakit ayırmayı da ihmal etmiyor.


Wendy filmini Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

Wendy

Wendy

Wendy, Çizgi filimini Hafta içi  her gün Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

Wendy

Binicilik okulunda okuyan babasının sahip olduğu at çiftliğinde günlerini binicilik yarışlarına hazırlanıp sorumluluklarını yerine getirerek geçiren Wendy, arkadaşlarıyla eğlenmek için vakit ayırmayı da ihmal etmiyor. Bol kahkaha ve eğlencenin yanı sıra rekabet ve çekişme dolu anlara sahne olan bu yeni animasyonda iyi kalpli ve akıllı Wendy'nin maceralarını ilgiyle izleyeceksiniz.Maden kasabası Estherslope'da yaşayan Wendy'in öyküsü... Wendy, son derece sıkıcı bir kasabada, suya sabuna dokunmadan yaşayan kendi halinde bir gençtir. Dick, yakın arkadaşları ile The Dandies adında bir grup kurar.

4-12 yaş arasındaki çocuklara hitap eden Türkiye'nin ilk çocuk kanalı JOJO, 06.00-12.00 saatleri arasında okul öncesi yaş grubuna yönelik animasyonlar, 12.00'den itibaren de favori aksiyon - macera çizgiler ve eğlenceli dizilerle çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.Temmuz ayında başlayan Wendy, binicilik tutkunu genç bir kızın yaşadığı serüvenleri konu alıyor.


Ana karakterler

Michelle Williams Wendy
Patton Will Mekanik
Walter Dalton Güvenlik Görevlisi
Oldham Will Icky
John Robinson Andy
Deirdre O'Connell Deb
Lucy Kendisi gibi
Larry Fessenden Park Adam gibi

 

  Wendy izle

 

Wendy izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: jojo kanalı, wendy 2014 cocuk dizisi, digiturk izle, wendy izle, wendy çizigi filmi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.