TIKLA ARA

Wilco'yla Yaşasın Yemek

Lezzet avcısı Wilco, Anadoluyu karış karış geziyor.Her hafta farklı bir şehirden merhaba diyen wilco yöresel yemeklerin lezzetine doyamıyor.


Wilco'yla Yaşasın Yemek belgesel'ini  İZ HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Wilco'yla Yaşasın Yemek

Wilco'yla Yaşasın Yemek izle

Gösterim tarihi: Wilco'yla Yaşasın Yemek  , Hafta içi her gün Digiturk İZ HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Konusu: Lezzet avcısı Wilco, Anadolu'yu karış karış geziyor.Her hafta farklı bir şehirden merhaba diyen wilco yöresel yemeklerin lezzetine doyamıyor.İzleyicinin büyük beğenisini kazanan wilco Anadolunun güzel köylerinde yeri geliyor biber salçası yapıyor,yeri geliyor hamur açıyor,peynir yapıyor,masa kuruyor.Birde bakmışız ki araştırma yapmaya başlıyor tuzun tarihçesinden tutunda daha bir çok besin hakkında bilgi veriyor.İzleyiciye hem öğretiyor hem gezdiriyor üstelik güzel vakit geçirtiyor.Gittiği yörelerdeki halkta wilco'u çok seviyor sıcak kanlı olması ve sevecen tavırları sayesinde izleyicin gönlünde taht kuruyor.

Wilco van Herpen 1963'te Hollanda'da doğan Wilco van Herpen, kariyerine baba mesleği olan aşçılık ile başladı. Hollanda'da bir otelde aşçı olarak çalışırken, 1988 yılında Türk asıllı sevgilisiyle Türkiye'ye geldi. Hollanda'ya döndükten kısa bir süre sonra 1990'da fotoğrafçılığa başladı. Fotoğrafçılıkla ilgili bir okulda öğrenim görmeye başlamasına karşın, üçüncü yılında okuldan ayrıldı ve düğün fotoğraçısı olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Güney Afrika, Namibia ve Lesotho gibi ülkeleri gezdikten sonra tekrar Hollanda'ya dönerek bağımsız fotoğrafçı olarak kariyerine devam etti. Hollandalı basın organları için serbest foto muhabirliği yapan Herpen, 1995'teki Gazi Mahallesi olayları ile ilgili fotoğraflar çekti.1999 yılında Türkiye'de yaşamaya başlayan van Herpen, 2006 yılından beri İz TV'de Wilco'nun Karavanı adlı gezi programını hazırlayıp sunmaktadır

Wilco'yla Yaşasın Yemek Bölümleri
Çamdaki Mucize
Kuzugöbeği
Yüzde Yüz Organik
Azı Karar Çoğu Zarar
Sonsuzluğun Meyvesi Zeytin
Yemeğin Tadı Tereyağı
Balık Değil Hamsi
Lezzetin Rengi: Safran
Şekerin Tadı Kebabın Adı
Tarlanın Altını: Ayçiçeği
Acı mı Acı
Ekmeden Biçilmez
Keskin Yolculuk
Van'ın Lezzeti: Otlu Peynir

 Wilco'yla Yaşasın Yemek izle

 

Wilco'yla Yaşasın Yemek izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk belgesel, wilco van herpen yaşasın yemek, wilco van herpen, iz hd izle, wilco ile yaşasın yemek bölümleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.