TIKLA ARA

Yabancı Akraba - Relative Stranger

Yabancı Akraba filmi Son zamanlarda bir takım arkadaşalı yüzünden spor kariyeri, ard arda yaşadığı talihsizlikler yüzünden tehlikeye giren Walter, ailesini hayal kırıklığına ugratır.


Yabancı Akraba - Relative Stranger filmini Digiturk Moviemax Family kanalından izleyebilirsiniz.

Yabancı Akraba - Relative Stranger

Yabancı Akraba - Relative Stranger izle

İlk Gösterim tarihi: Yabancı Akraba - Relative Stranger filmini 28.03.2013 20:30 - 21:55 Digiturk  Moviemax Family kanalında izleyebilirsiniz.

Yabancı Akraba - Relative Stranger, Konusu

2009 - ABD ,Dram türündeki Yabancı Akraba - Relative Stranger filmin yönetmenliğini Charles Burnett dır.Oyuncuları Cicely Tyson, Eriq La Salle, Michael Michele'ten oluşmaktadır.

Son zamanlarda bir takım arkadaşalı yüzünden spor kariyeri, ard arda yaşadığı talihsizlikler yüzünden tehlikeye giren Walter, ailesini hayal kırıklığına uğratmaktan korktuğu için onlardan kaçmak kimselerin bilmesini sitemez.Kısa bir süre sonra babasının kaybıyla ailesi derinden yıkılır. Vasiyeti okunurken Walter geri dönüyor ve onun aniden ortaya çıkışı eski yaraların yeniden deşilmesine sebep oluyor. Walter yaptığı yanlışı anlıyor ve dağılan ailesini bir araya getirmek çalışıyor. Bu sefer tek dileği babasının yokluğunda ona layık olabilmek

Charles Burnett
(13 Nisan 1944, Vicksburg, Mississippi) bir Afrikalı-Amerikalı film yönetmeni, yapımcı, yazar, editör, aktör, fotoğrafçı ve yönetmenidir. Onun en popüler filmler Koyun Killer (1977), My Brother Düğünü (1983), Öfke (1990), Cam Kalkanı (1994) ile uyku için, ve Namibya şunlardır: Kurtuluş Mücadelesi (2007) O başka yer almıştır şort, belgesel ve bir dizi de dahil olmak üzere sinema türleri.

Cicely Tyson (19 Aralık 1933 doğumlu), Amerikalı aktris. Başarılı bir tiyatro oyuncusu, Tyson da onu Oscar adayı filmi Sounder rolü ve televizyon filmleri Miss Jane Pittman ve kökleri Otobiyografi tanınır.

Eriq La Salle (Erik Ki La Salle, 23 Temmuz 1962 doğumlu). La Salle, dört çocuğundan biri, annesi Ada Haynes tarafından, Hartford, Connecticut doğdu ve büyüdü. O Sanatçılar eski bir mezunu Hartford Toplu, Inc. O Grup 13 (1980-1984) bir üyesi olarak iki yıl Juilliard Okulu Tiyatro Bölümü katıldı, [2] daha sonra 1984 yılında Güzel Sanatlar lisans derecesi kazandı Sanat New York Üniversitesi Tisch School katıldı.

IMDB Puanı:7.6/10 (5 kişi oy verdi.)

Resimler

Yabancı Akraba - Relative Stranger izle

 

Yabancı Akraba - Relative Stranger izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digituek sinema keyfi, yabancı akraba izle, yabancı akraba oyunculari, yabancı akraba konusu, relative stranger izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.