TIKLA ARA

Yanlış Bir Adım - One False Move

İki Los Angeles dedektifi peşine düştükleri suçluyu Arkansas'ın küçük bir kasabasına kadar kovalarlar.


Yanlış Bir Adım - One False Move filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yanlış Bir Adım - One False Move

Yanlış Bir Adım - One False Move izle

İlk Gösterim tarihi:Yanlış Bir Adım - One False Move 26.8.2013 00:00 - 01:41 Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Yanlış Bir Adım - One False Move

1992 - ABD Tür : Dram , Gerilim , Polisiye türündeki Yanlış Bir Adım - One False Move filmin yönetmenliğini Carl Franklin yapmaktadır.Film oyuncuları Billy Bob Thornton , Bill Paxton , Cynda Williams , Michael Beach , Natalie Canerday oluşmaktadır.

İki Los Angeles dedektifi peşine düştükleri suçluyu Arkansas'ın küçük bir kasabasına kadar kovalarlar.

Bill Paxton William "Bill" Paxton, Amerika'lı aktör ve film yönetmeni. Apollo 13 filmindeki performansından sonra isminden söz ettiren Paxton daha sonra Weird Science, Twister, Aliens, True Lies ve Titanic gibi filmlerle ismini yükseltmeye devam etti. HBO ekranlarındaki Big Love dizisindeki 5 yıllık kariyerinden sonra Emmy Ödüllüne aday gösterildi.

Billy Bob Thornton (4 Ağustos 1955) Amerikan oyuncu, film yazarı, müzisyen. Onun asıl ünü 1990'ların ortasında, Sling Blade adlı filmi yazıp,yönetip,filmde oynadıktan sonra başlar. Bu filmle Billy Bob Oscar almıştır. Melissa Lee Gatlin ile 1978-1980 arasında, Toni Lawrence ile 1986-1988 arasında, Cynda Williams ile 1990-1992 arasında, Pierta Dawn Cherniak ile 1993-1997 arasında ve Angelina Jolie ile 2000-2003 arasında evli kalan Billy Bob Thornton'un en ilgi çeken ilişkisi Angelina Jolie ile olmuştur.

Michael Anthony Plaj
(30 Ekim 1963 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör .Beach doğdu Roxbury, Massachusetts ki, Cape Verde asıllı. O prestijli katıldı Noble & Greenough Okul içinde Dedham , Massachusetts ABC (Daha İyi Bir Şans) gelen burslu. O bir tarafından kızağa zaman hareket tanıtıldı lacrosse bir sınıf arkadaşı tarafından lise sırasında yaralanma. Liseden sonra mezun devam etti New York 's Juilliard School ve birçok yapılan off-Broadway ve bölgesel tiyatro oynadığı önce oynadığı Los Angeles tiyatro yapımları Yükseliş Günü ve Much Ado About Nothing , ve sonunda filmi girmesini ve televizyon.

IMDB Puanı: 5.7/10 ( 51,316 kişi oy verdi.)

Resimler

Yanlış Bir Adım - One False Move izle

 

Yanlış Bir Adım - One False Move izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, one false move konusu, digiturk 2014 filmleri, one false move izle, yanlış bir adım izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.