TIKLA ARA

Yaratığın Dönüşü - Aliens

Nostromo'dan kurtulan tek kişi olan Teğmen Ellen Ripley, yarım yüzyıllık derin uykusundan uyandırılarak dünyaya getirilir.


Yaratığın Dönüşü - Aliens filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yaratığın Dönüşü - Aliens

Yaratığın Dönüşü - Aliens
izle

İlk Gösterim tarihi:Yaratığın Dönüşü - Aliens  Digiturk 19.06.2013 15:26 - 17:37 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yaratığın Dönüşü - Aliens

1986 - ABD , İngiltere  Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Korku türündeki Yaratığın Dönüşü - Aliens filmin yönetmenliğini  James Cameron yapmaktadır.Film Oyuncuları Sigourney Weaver , Michael Biehn , Bill Paxton , Lance Henriksen , Paul Reiser oluşmaktadır.

 Nostromo'dan kurtulan tek kişi olan Teğmen Ellen Ripley, yarım yüzyıllık derin uykusundan uyandırılarak dünyaya getirilir. Bu sırada yaratıkları buldukları gezegenin sonradan kolonileştirildiği ve insanların yaşadığını öğrenir. Söz konusu koloniden bir süredir haber alınamamaktadır ve Ripley, uzman bir komando ekibi ile yaratıkları yoketmeye ve sağ kalanları kurtarmaya gider.Alien konseptine yönetmen James Cameron'ın yaklaşımı ve ortaya çıkan belki de serinin en iyi filmi.1987'de 7 dalda Oscar'a aday olan film, en iyi görsel efekt ve en iyi ses efekti dallarında bu ödüle layık görülmüştü.

Sigourney Weaver 8 Ekim 1949, New York.Gerçek Adı: Susan Alexandra Weaver Aile: Babası Pat Weaver (NBC-TV yöneticisi), annesi Elizabeth Inglis (aktris), kardeşi Tarajan (adını bir Roma İmparatoru'ndan almış), amcası Doodles Weaver (aktör). İlişki: Jim Simpson'la evli. Charlotte adında bir çocuğu var.

Bill Paxton
William "Bill" Paxton, Amerika'lı aktör ve film yönetmeni. Apollo 13 filmindeki performansından sonra isminden söz ettiren Paxton daha sonra Weird Science, Twister, Aliens, True Lies ve Titanic gibi filmlerle ismini yükseltmeye devam etti. HBO ekranlarındaki Big Love dizisindeki 5 yıllık kariyerinden sonra Emmy Ödüllüne aday gösterildi.

Paul Reiser
Amerikalı stand-upçı, komedyen, aktör, yazar. Amerikalı Yahudi bir aileden gelir.Türkiye'de TNT kanalında gösterilen Mad About You dizisiyle tanınmaktadır. Dizinin yaratıcısı ve oyuncusudur. Dizinin final sezonunda başrolü paylaştığı Helen Hunt ve Paul Reiser'a bölüm başına 1 milyon dolar ödenmiştir.

IMDB Puanı: 8/5 ( 300792 kişi oy verdi.)

Resimler

Yaratığın Dönüşü - Aliens izle

 

Yaratığın Dönüşü - Aliens izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, aliens izle, digiturk korku filmleri, yaratığın dönüşü konusu, yaratığın dönüşü izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.