TIKLA ARA

Yaratık İstilası Filmi Digiturk Moviemax Premier'de izle

Yaratık İstilası Filmi Digiturk Moviemax Premier'de izleyebilirsiniz.


Yaratık İstilası(Alien Raiders) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yaratık İstilası(Alien Raiders)

Yaratık İstilası

İlk Gösterim tarihi: Yaratık İstilası filmini 2 Kasım 2012 Cuma günü saat 02:50'de Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Yaratık İstilası Film Bilgileri, Konusu

2008 ABD yapımı bilimkurgu ve korku türündeki Yaratık İstilası filmin yönetmenliğini Ben Rock yapıyor. Filmin oyuncuları Rockmond Dunbar, Bonita Friedericy, Courtney Ford, Carlos Bernard, Samantha Streets, Matthew R. Anderson, Mathew St. Patrick, Joel Mccrary, Tom Noga, Philip Newby, Mckay Stewart, Roberta Bassin, Joseph Steven Yang'dan oluşuyor. Maskeli ve silahlı bir grup gece yarısı bir süper marketi basarak içeridekileri rehin alırlar. Çalışanların bir kısmı da öldürülmüştür. Silahlı grup soyguncu değildir. Bir grup bilim adamından oluşmaktadır. Bu grup insan kılığına girmiş bir yaratığı aramaktadırlar ve bu yaratığın markettekilerden biri olduğunu düşünmektedirler. Bilim adamları bu yaratığın kim olduğunu bulmaya çalışacaklardır. 

 Resimler

Yaratık İstilası izle

 

Yaratık İstilası izle


Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: yaratık iztilası izle, digiturk, digiturk izle, digiturk sinema, digiturk film,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.