TIKLA ARA

Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die

Film 20 yaşındaki rasa (hikayesini anlatır Nermina Lukac onun hastalıklı babası (yaşıyor), Milan Dragisiç güney küçük bir kasabada) İsveç.


Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die filmini Digiturk Moviemax Festival HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die

Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die izle

İlk Gösterim tarihi:Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die

2012, İsveç Dram, türündeki Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die filmin yönetmenliğini Gabriela Pichler yapmaktadır.Film oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu,Tuğçe Kazaz,Altan Erkekli,Güven Kıraç,Zafer Algöz,Cihat Tamer,Mahir Günşiray,Mustafa Alabora oluşmaktadır.

Film 20 yaşındaki rasa (hikayesini anlatır Nermina Lukac onun hastalıklı babası (yaşıyor), Milan Dragisiç güney küçük bir kasabada) İsveç . Rasa yerel bir fabrikada çalışır, ancak fabrika personelinin azaltır, o işini kaybeder ediyor. Film daha sonra yeni bir iş ve aynı zamanda babasının bakımı bulmak için onu mücadele izler.

Nermina Lukac doğdu, 5 Ocak 1.990 yılında Karadağ , bir İsveçli aktör .Lukacs Karadağ doğumlu ve 1992 yılında İsveç'e ailesiyle birlikte geldi. [1] O büyüdü Munkedal ve Skåne Astorpsvagen ve şimdi yaşıyor Helsingborg . Lukac giriş yaptı Gabriela Pichlers film uyku kalıp yiyin . Rolü için rasa , o ile ödüllendirilmiştir Guldbaggen'i için En İyi Kadın Oyuncu , Stockholm Uluslararası Film Festivali adlı Rising Star ödül, Shooting Star Ödülü de 2013 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali ve layık Helsingborgs Dagblad Kültür Ödülü 2012 yılında.

Gabriela Pichler Catherine doğdu, 11 Mart 1.980 yılında Huddinge, İsveç , bir İsveçli yönetmen ve senarist .Sekiz yaşına gelen Pichler ve ailesi taşındı Stokholm için Örkelljunga . Annesi dan Bosna gelen ve babası Avusturya . Modern, Ruzica Pichler, Gabriela Pichlers özelliği ilk rolleri birine sahiptir ölmek uyku yiyin .Pichler Öland belgesel okulu ve de eğitim Film Okulu .

 Gabriela Pichler . Günümüzde yer alan İsveçli bir yönetmendir , Yönetmen (adında bir işsiz genç kadın hakkında gerçekçi bir hikaye takip Nermina Lukac yeni bir iş bulmak ve aynı zamanda onu hasta babası (dikkat çekmek için uğraşıp) Milan Dragisiç ). Film Pichlers özelliği ilk ve döküm öncelikle amatör oluşur. Yeni başlangıçlı kahramanı Nermina Lukac onun performansı için ilgi çok var.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 698 kişi oy verdi.)

Resimler

Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die  izle

 

Ye Uyu Öl - Eat Sleep Die izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, eat sleep die izle, digiturk 2014 filmleri, eat sleep die konusu, ye uyu öl izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.