TIKLA ARA

Yedek Kulübesi - The Benchwarmers

Happy Madison film şirketinin dağıtımı(Şirketi yaratan Adam Sandler ayrıca yapımcısı filmin)'nı üstlendiği 80 dakika süren spor içerikli bir komedi filmi.


Yedek Kulübesi - The Benchwarmers  filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yedek Kulübesi - The Benchwarmers

Yedek Kulübesi - The Benchwarmers

İlk Gösterim tarihi:Yedek Kulübesi - The Benchwarmers 27.05.2013 20:46 - 22:04  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yedek Kulübesi - The Benchwarmers Konusu

2006 - ABD Aile , Komedi , Sportüründeki Yedek Kulübesi - The Benchwarmers filmin yönetmenliğini Dennis Dugan yapıyor.Film oyuncuları Rob Schneider , Amaury Nolasco , Molly Sims , Terry Crews , Jon Heder oluşmaktadır.

The Benchwarmers ve ya Türkiyedeki ismiyle Yedek Kulübesi 2006 yapımlı yönetmenliğini Dennis Duganın yaptığı,Happy Madison film şirketinin dağıtımı(Şirketi yaratan Adam Sandler ayrıca yapımcısı filmin)'nı üstlendiği 80 dakika süren spor içerikli bir komedi filmi.Senaryosunu Allen Covert ve Nick Swardsonun yazdığı bir filmdir.11 yaş sınırı olan filminin konusu şöyle:Gus (Rob Schneider), Richie (David Spade) ve Clark (Jon Heder) üç yakın arkadaştırlar.Bir gün bir çoçuğun beyzbol sahasında aşağılandığını görünce aynı çoçuklarla beyzbol maçı yaparlar.Özellikle bu konuda Gus'ın iyi olduğu oyun biraz sonra ala edilen çoçuklardan birinin babası olan Mel (Jon Lovitz) artık bu üçlüden oluşan bir takım kurar,bir süre sonra sadece üç kişiden oluşan Benchvarmerlar (The Benchwarmers) takımı iyi bir hayran kitlesi toplar,fakat daha sonra bir şey öğrenilir.Gus'da eskiden aynı o ala eden çoçuklardan biri ,hatta en kötüsüydü.Bu biraz takımın başarısını azaltır.Ve Gus oyundan çıkarılır.

Robert Michael Schneider (d. 31 Ekim 1963) San Francisco doğumlu senarist,komedyen,yönetmen ve aktör.Eski bir Saturday Night Live üyesi.Adam Sandler ile birlikte birçok filmi vardır.Kendisi şöhretini Saturday Night Livede ve ilk film şöhretini Deuce Bigalow: Male Gigolo filmiyle kazandı.Big Stan (2007) filmiyle yönetmenlik yaptı.

Amaury Nolasco; 24 Aralık 1970 Porto Riko'da doğan ABD'li oyuncu. Prison Break dizisindeki Fernando Sucre rolüyle adını duyurmuştur.Porto Riko doğumlu olan Nolasco Porto Riko Üniversitesi 'nde biyoloji eğitimi almıştır. İlk başlarda oyuncu olmayı düşünmeyen Nolasco, rol yapma yeteneğinin farkına vardıktan sonra, New York'a geldi ve American British Dramatic Arts School Falcon'dan oyunculuk eğitimi aldı.House dizisinde oynayan Jennifer Morrison ile birliktedir.

Molly Sims Amerikalı aktirist ve model. Sports Illustrated Swimsuit Issues verdiği pozlarla birlikte modelliğe başlayan Molly Sims, NBC kanallarında yayınlanan Las Vegas dizisindeki Delinda Deline rolüyle kariyerini zirvye çıkardı.

MDB Puanı: 5.1/10 ( 1249 kişi oy verdi.)

Resimler

Yedek Kulübesi - The Benchwarmers izle

 

Yedek Kulübesi - The Benchwarmers izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, yedek kulübesi konusu, digiturk filmleri, thebenchwarmers izle, yedek kulübesi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.