TIKLA ARA

Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol

Charles Dickens'ın her zaman güncelliğini koruyan ünlü Noel hikayesinin yeni versiyonu. Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır.


Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol

Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol izle

İlk Gösterim tarihi: Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol filmini 09.12.2015 18:40 - 20:32 tarihinde Digiturk Moviemax Family HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol

2009 - ABD Animasyon, Dram, Komedi Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol filmin yönetmenliğini Robert Zemeckis yaptığı Oyuncuların Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth, Robin Wright, Fionnula Flanagan'ten oluşmaktadır.

Charles Dickens'ın her zaman güncelliğini koruyan ünlü Noel hikayesinin yeni versiyonu.
Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen paylaşmayı bilmez. Onu mutlu etmek neredeyse imkansızdır.

James Eugene
, bilinen adıyla Jim Carrey, Kanada doğumlu aktör. 1990'lı ve 2000'li yıllarda çektiği unutulmaz komedi filmleri ve Saturday Night Live'daki performanslarıyla hatırlanmaktadır.
Carrey Newmarket, Ontario'da doğdu.

Leonard Gary Oldman
(21 Mart 1958 New Cross, Londra, İngiltere) Emmy adaylığı olan ve BAFTA ödülü sahibi İngiliz aktör ve yönetmen. Kardeşi Laila Morseda bir oyuncudur.Lesley Manville (1988 - 1990),Uma Thurman (1990 -1992) Donya Fiorentino (1997-2001) ile evlenmiştir.

Colin Andrew Firth,
1960 doğumlu İngiliz tiyatro ve sinema oyuncusu. 1984 yılındaki Another Country filmindeki Tommy Judd rolü ile ünlendi, 2010'da Zoraki Kral (The King's Speech) filmindeki 6. George rolüyle Oscar ödülünün sahibi oldu.

Robin Gayle Wright,
Sean Penn'le evliliği döneminde Robin Wright Penn adıyla bilinen ABD'li aktris.1984-88 yılları arasında Santa Barbara dizisinde Kelly Capwell rolüyle sinema dünyasına adını duyurdu.Büyük çıkışını Rob Reiner imzalı kült film The Princess Bridela yapan Wright, bu filmden itibaren sinemanın en başarılı oyuncularından biri oldu.

Resimler

Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol izle

Yeni Yıl Şarkısı - A Christmas Carol izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, a christmas carol izle, digiturk 2016 izle, a christmas carol konusu, yeni yıl şarkısı filmi,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.