TIKLA ARA

Yükümlülük - The Liabilty

19 yaşındaki Adam annesinin erkek arkadaşı Peter için bir günlük şöförlük yapmayı kabul.


Yükümlülük - The Liabilty filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yükümlülük - The Liabilty

Yükümlülük - The Liabilty izle

İlk Gösterim tarihi:Yükümlülük - The Liabilty 02.07.2013 19:55 - 21:18  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yükümlülük - The Liabilty

2012 - İngiltere Aksiyon , Gerilim türündeki Yükümlülük - The Liabilty filmin yönetmenliğini Craig Viveiros yapmaktadır.Film oyuncuları Jack O'Connell, Peter Mullan, Talulah Riley, Tim Roth oluşmaktadır.

19 yaşındaki Adam annesinin erkek arkadaşı Peter için bir günlük şöförlük yapmayı kabul edince, kiralık katil Roy'un yanında kendini kabus gibi bir cinayet, seks ticareti ve intikam dolu 24 saatlik bir yolculuğun içinde bulur.

Talulah Jane Riley-Milburn (September 1985 26 doğumlu) olan filmleri yer alıyor bir İngiliz aktris Aşk ve Gurur , St Trinian , sarsan Tekne ve St Trinian'a 2: Fritton Altın Efsanesi .Riley televizyon kredi bölüm içerir Poirot (2003), Marple (2006), ve Doctor Who (2008 en " Kütüphane'de Silence "ve" Ölü Orman "). O da kısa ömürlü de Lila, genç, vurulmuş yazar, rolünü oynadı E4 serisi, neredeyse Ünlü (2007).Tiyatro Riley ile sahne yaptı Kevin Spacey de Philadelphia Hikayesi de Old Vic 2005 yılında. 2006 yılında yapılan bir canlanma filmindeki performansıyla Tennessee Williams'ın ' Yaz ve Duman "keyifli" olarak nitelendirildi.Film 2010 yılında, Riley de, aslında, bir sarışın olarak kılık değiştirmiş ortaya Başlangıç ile, Leonardo DiCaprio , yazdığı ve yönettiği Christopher Nolan . Ayrıca 2010 yılında, Yazlık ile başrol Riley rol aldığı, serbest bırakıldı Robert Pattinson destek. Sürümü ilk günün sonunda, dünya çapında iTunes bir numaralı filmi oldu ve birkaç gün boyunca bu konumunu hakim. kendi resmi web sitesine göre, o son zamanlarda (2011) dökme oldu Filmin Quentin Lee'nin Beyaz Frog.

Peter Mullan
(Kasım 1959 2 doğumlu)en iyi yaptığı rolleri için bilinen bir İskoç aktör ve film yapımcısı olan Trainspotting , My Name Is Joe ve Harry Potter film serisi .Mullan doğdu Peterhead , İskoçya , Patricia oğlu (bir hemşire) ve Charles Mullan (bir laboratuvar teknisyeni olarak Glasgow Üniversitesi ). sekiz çocuk ikinci en genç, Mullan bir işçi sınıfı büyüdü Roma Katolik aile.Daha sonra taşındı Mosspark . Bir alkollü ve akciğer kanserinden dertli, Mullan babası giderek daha zalim ve kötü niyetli oldu. kısa bir süre için, Mullan bir sokak üyesi oldu çete orta okulda iken  ve bir olarak çalıştı fedai güney tarafı pub bir dizi. Babası Mullan, ekonomik tarihi ve tiyatro okumaya başladı gününde öldü University of Glasgow .

IMDB Puanı: 5/9 ( 3175 kişi oy verdi.)

Resimler

Yükümlülük - The Liabilty izle

 

Yükümlülük - The Liabilty izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, yükümlülük konusu, digiturk filmleri, the liabilty izle, yükümlülük izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.