TIKLA ARA

Zararsız - Do No Harm

Dr. Jason Cole (Steven Pasquale, Rescue Me) kazançlı bir işe, etkileyici cazibeye, iyi bir kalbe yani kısacası her şeye sahip olan ve saygı duyulan bir beyin cerrahıdır.


Zararsız - Do No Harm filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Zararsız - Do No Harm

Zararsız - Do No Harm izle

İlk Gösterim tarihi: Zararsız - Do No Harm  15.8.2013 17:05 - 18:32 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Zararsız - Do No Harm

2003 - ABD , Kanada Tür : Dram , Suç , Tarih türündeki Zararsız - Do No Harm filmin yönetmenliğini John Behring yapmaktadır.Film oyuncuları Deirdre Mangan,David Schulner,Lisa Zwerling,Christopher A. Lee,James S. Levine,Deanna Russo, Lauren Holly oluşmaktadır.

Dr. Jason Cole (Steven Pasquale, Rescue Me) kazançlı bir işe, etkileyici cazibeye, iyi bir kalbe yani kısacası her şeye sahip olan ve saygı duyulan bir beyin cerrahıdır. Ancak karanlık bir sır saklamaktadır. Bir sabah kötü bir otel odasında daha önce hiç görmediği birkaç çıplak kadının arasında uyanınca, bildiği tek bir şey vardır: bu ilk defa olmamıştır. Her gece aynı saatte Jason'ın içinde bir şeyler değişir ve onu tanınmayacak hale getirir. Jason baştan çıkarıcı, üç kağıtçı bir sosyopata dönüşmektedir. Bu tehlikeli ikinci kişiliğinin adı ise Ian Price'tır. Yıllarca Ian'la savaşmış ve güçlü bir yatıştırıcıyla onu konttrol altında tutmayı başaran Jason'ın vücudu seruma karşı direnç göstermeye başlamış ve bu da Ian'ın serbest kalmasına neden olmuştur. İşleri daha da kötü hale getiren ise, uzun zamandır baskı altında tutulmuş Ian'ın Jason'dan intikam almak istemesidir. Jason'ın değer verdiği herkes tehlike altındadır; hastaları, dostları, iş arkadaşları ve sevgilisi. Jason Ian'ı durdurmak zorundadır. Ian ve Jason ortak bir noktada bulaşabilecek midir yoksa birbirlerini yok etmeye mi çalışacaklardır?

André-Philippe Gagnon (17 Aralık 1962 tarihinde Loretteville , Québec ) bir olan Kanadalı komedyen ve izlenimci . O 1980'lerin sonlarından itibaren Marie-Claude Chantal ile evlidir.Onun izlenimci hareket taklit yaptığı özel yetenek için benzersiz şarkı genellikle sadece konuşma sesleri yapabilirsiniz çağdaşlarının aksine ünlülerin sesleri. O en iyi çoğaltma tanınır We Are the World .O yaygın kabul görmüştür Kuzey Amerika üzerinde 1985'teki bir görünümünü sonra Johnny Carson Oyuncular Tonight Show ve düzenli hareket oynamaya devam etti Venedik içinde Las Vegas ve dünyadaki diğer yerleri.

Lauren Holly (d. 28 Ekim 1963), Amerika'lı aktris . Mary Swanson rolü ile Salak ile Avanak filmi ile tanınmıştır. Daha sonra bu filmdeki rol arkadaşı Jim Carrey ile 1996 yılında evlenmiş ancak evlilikleri 1997'de sona ermiştir. Halen Sonny Forelli ile evlidir.Annesi Michae Ann sanat profesorudur. Babasi Grant ise yazardir.Lisede ponpon kizlik yapti ve 1981 yilida mezun oldu.

Deanna Russo (17 Ekim 1979 doğumlu) bir olan Amerikalı aktris . O en iyi Dr Logan Armstrong rolüyle tanınıyor pembe dizi Genç ve Huzursuz . O en son NBC'nin rol aldı Knight Rider TV filmi Sarah Graiman, KITT 'yaratıcının kızı, Dr Charles Graiman ve yavru kedi sürücüsü, Michael Traceur ve çocukluk aşkı olarak. O da içinde KITT 'teknisyen olan Knight Rider serisi.Russo diğer hareket kredisi konuk oyuncu dahil Being Human , Charmed , CSI , CSI: NY , I Met Your Mother nasıl , NCIS , Gossip Girl , ve Rescue Me . Ayrıca web serisi "bir yarışmacı oynadı Yazma Aşk ". O 2008 film de oldu Hayalet Voyage . Ayrıca, o bir ödüllü komedi kısa film "Kream bir tat" yönetti. O Axe klipleri biri "2007 Komik reklam" için seçildi Ford, Axe, Disney, vb pek çok reklam yer aldı.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 1.709 kişi oy verdi.)

Resimler

Zararsız - Do No Harm izle

 

Zararsız - Do No Harm izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, do no harm konusu, digiturk 2014 filmleri, do no harm izle, zararsız izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.