TIKLA ARA

Zodiac

Rafa kalkmış dosyaların en önde geleni. Hiçbir zaman yakalanamamış bir adamın dinmeyen öfkesi; tüm ülkeye dehşet salan, bir türlü ele geçirilemeyen, şifreci katil; Amerika'nın Karındeşen Jack'i.


Zodiac  filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Zodiac

Zodiac

İlk Gösterim tarihi:Zodiac 29.05.2013 21:15 - 23:46  Digiturk Moviemax Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Zodiac

2007 - ABD  Dram , Gizem , Suç türündeki Zodiac filmin yönetmenliğini David Fincher yapmaktadır.Film Oyuncuları Robert Downey Jr. , Jake Gyllenhaal , Mark Ruffalo , Dermot Mulroney , Clea Duvall oluşmaktadır.

Rafa kalkmış dosyaların en önde geleni. Hiçbir zaman yakalanamamış bir adamın dinmeyen öfkesi; tüm ülkeye dehşet salan, bir türlü ele geçirilemeyen, şifreci katil; Amerika'nın Karındeşen Jack'i. On üç kurbanı olduğunu kamuoyuna açıkladı; sonra daha fazlasını, iki düzine daha fazlasını. Polis beşi ölü yedi vakada onun işaretlerini buldu. Gerçek kurban sayısı asla ortaya çıkmayabilir. Kesin olan bir tek şey varsa, o da bu kurban sayısının yaşayanları da kapsadığıdır. Zodiac konuşuyor Se7en ve Fight Clubın yönetmeni David Fincher, San Fransisco körfez bölgesini dehşete boğmuş ve onlarca yıl boyunca şifreleri ve mektuplarıyla dört ayrı yargı bölgesinin yetkilileriyle alay etmiş bir seri katilin gerçek hikayesine dayanan gerilim filmi Zodiacla tekrar karşımızda. Bir avcıyı avlamak dört adam için bir saplantı hâlini alır; bu öyle bir saplantıdır ki onları eski hâllerinin birer hayaletine dönüştürür, yaşamları katilin bıraktığı sonu gelmeyen ipuçlarıyla bir kurulup bir yıkılır.

Robert John Downey, Jr., BAFTA ve Altın Küre sahibi ABD'li oyuncu. Sherlock Holmes ve Iron Man serilerinin yanısıra Chaplin, Natural Born Killers, Good Night and Good Luck, Kiss Kiss Bang Bang, Zodiac, Tropic Thunder ve The Avengers gibi filmler ile de tanınmaktadır.4 Nisan 1965'te New York'ta doğmuştur. Aktör, yazar, prodüktör ve yönetmen olan Robert Downey Sr.'nin oğlu olan Downey Jr., 1970 yılında babasının çevirdiği Pound adlı filmde küçük bir rol alarak sinema kariyerine başlamıştır. Aynı zamanda iyi bir müzisyen de olan Robert Downey Jr., 80'lerin sonu ile 90'ların başında rol aldığı filmler ile üne kavuşmuştur. Ona ilk ün getiren rolü 1987 yapımlı Less Than Zero isimli filmde canlandırdığı uyuşturcu bağımlısı genç rolüyle olmuştur. Buradaki başarısı onu daha sonra Air America ve Soapdish gibi büyük yapımlara götürmüştür. 1992 yılında oynadığı Chaplin filmindeki Charlie Chaplin rolü ile en iyi aktör dalında Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Mulroney Alexandria, Virginia, Ellen, bir ev kadını ve Manchester, Iowa, ve Michael Mulroney, bir hukuk profesörü Elkader, Iowa ilk gelen Villanova Üniversitesi Hukuk Fakültesi (ve amatör yarış arabasının sürücü), gelen amatör oyuncu ilk oğlu doğdu.  Bir kız kardeşi, Moira ve Conor, Kieran (o da bir aktör üç kardeş vardır) ve Sean. Moira eski Philadelphia DA ofisinde asistan savcı  olarak çalıştı ve şu anda WXPN, Philadelphia bir FM radyo istasyonu tarafından istihdam edilmektedir.  Mulroney ataları County Donegal County Mayo ve İrlanda İrlanda Patates Kıtlığı sırasında göç; çoğunlukla İrlanda asıllı olmasına rağmen onun Anneannelerin biri Alman Amerikan oldu.  Mulroney Maury İlköğretim Okulu katıldı ve oynadı çello okul ve şehir gençlik orkestralar içinde, hem çocukların topluluk tiyatro faaliyet olarak. Daha sonra, lise Titans hatırla yanı sıra, Northwestern Üniversitesi (grad. 1985) Evanston, Illinois, içinde tasvir burada Phi Gamma Delta Fraternity bir üyesiydi TC Williams High School (grad. 1981) katıldı.

Little Witches filmi ve Dangerous Minds dizisi ile oyunculuğa giriş yapan aktris, ER ve Buffy the Vampire Slayer'deki rolleriyle tanınmaya başlandı. The Faculity filmi ile üne kavuşan oyuncu, birçok başarılı film ve dizide rol aldı.

MDB Puanı: 7.7/10 ( 173355 kişi oy verdi.)

Resimler

Zodiac izle

 

Zodiac izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, zodiac konusu, digiturk filmleri, zodiac oyuncuları, zodiac izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.