TIKLA ARA

35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum

Şair-sinemacı Claire Denis'nin son filmi aile dramı türünde ve genel tonu öykü anlatımının önünde tutan önceki çalışmalarının izinden gidiyor.


35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum

35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum izle

İlk Gösterim tarihi:35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum 19.8.2013 17:59 - 19:35 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum

2008 - Almanya , Fransa Tür : Aile , Dram türündeki 35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum  filmin yönetmenliğini Claire Denis yapmaktadır.Film oyuncuları Eriq Ebouaney , Grégoire Colin , Ingrid Caven , Alex Descas , Mati Diop oluşmaktadır.

Şair-sinemacı Claire Denis'nin son filmi aile dramı türünde ve genel tonu öykü anlatımının önünde tutan önceki çalışmalarının izinden gidiyor. Film Fransız işçi altsınıfını ele alıyor ama bir baba ile kızın, Lionel ile Jo'nun gözünden aile bağlarına odaklanıyor. Jo babasına düşkündür ve annesinin intiharından sonra bu bağ iyice kuvvetlenmiştir. Ama sonra kız bir taksi şoförüyle dost olur, babası da orta yaşlı bir kadınla tanışır. Birkaç kez buluştuktan sonra, Jo'nun erkek arkadaşı iş için yurtdışına taşınmaya karar verince, baba-kız arasındaki ilişki kopma noktasına gelir. Filmin müzikleri İngiliz rock grubu Tindersticks'e ait.

Eriq Ebouaney 1996 yılında ilk filmini yaptı Ebouaney doğdu Paris , Kamerunlu göçmenlerin oğlu.30 yaşında kayıldığı bir tiyatro şirketi ona profösyönel olarak olmasını talep etmesi üzerine oyunculuk hayatın atılmıştır.

Ingrid Caven (* 3 Ağustos 1.938 olarak Ingrid Schmidt de Saarbrücken gerçek adı bugün,: Ingrid Cooper ) bir Alman chanson - şarkıcı ve oyuncu .Ingrid Caven Saarbrücken bir sigara satıcı kızı olarak doğdu. O bir müzik ailede büyüdüm, kız kardeşi oldu mezzo-soprano Trudeliese Schmidt (* 7 Kasım 1941, 14 Haziran 2004). O psikoloji okudu ve pedagoji.
1967 yılında, o oldu Rainer Werner Fassbinder tarafından bir oyun bir performans bir Münih vodvil Peer Raben salonda keşfetti. Caven bazen sadece destekleyici rol, o zamanlar bir üretim müdürü olarak çalıştı bile, kamera önce filmlerinde birçok vardı Four Seasons The Merchant ile.İki 1972 yılına kadar 1970 evlendiler

Grégoire Colin (27 Temmuz 1975 doğumlu Châtenay-Malabry ) bir olan Fransız aktör , yapımcı, senarist ve yönetmen.Grégoire 12 yaşında Fransız sahnede oyunculuğa başladı. Önce 1992 Agnieszka Holland'ın psikolojik aile dramı içinde eleştirmenlerin dikkatini çekti Olivier, Olivier o sadece 17 yaşındayken. O başrollerini paylaşan Adela ( 2.000 ), Beau travail ( 1.999 ) ve Makedonya filmi Yağmurdan Önce ( 1.994 diğerleri arasında,). Colin Fransız gerilim filminde başrol için ayarlanır proie .

IMDB Puanı: 5.5/10 ( 2,115 kişi oy verdi.)

Resimler

35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum izle

 

35 Tek Rom - 35 Shots Of Rum izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, 35 shots of rum izle, digiturk 2014 filmleri, 35 shots of rum konusu, 35 tek tom izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.