TIKLA ARA

Digiturk Fatura Sorgulama ve Ödeme


Digiturk Fatura ve borç bilgilerinizi öğrenmek ve online ödemek için tıklayınız.Digitürk fatura ödeme işleminizi 10 haneli Digitürk abone numaranızı girerek online kredi kartıyla yapabilirsiniz. Fatura borçlarınızı görüntüledikten sonra kolayca Digitürk borç ödemenizi online yapabilir ve güncel borç bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Digiturk Faturası Yardım Konuları


Fatura Görüntüleme

Digiturk (beIN Sports) faturanızı görüntülemek için tıklayınız. Faturanızın en üstünde yazan "Abone No" ile borç bilgilerini görüntüleyebilir. Kredi kartı ile digitürk fatura ödemesini online yapabilirsiniz. Digiturk fatura ekstrenizi e-mail adresinize gelmesini istiyorsanız Digiturk müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Fatura Ödeme Noktaları

Digiturk faturalarınızı anlaşmalı bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk faturalarınızı ödeyebileceğiniz bankaların listesi için buraya tıklayınız. Digiturk faturalarınızı bankalar dışında müşteri hizmetleri telefonunda kredi kartı ile, Digiturk online işlem merkezi üzerinden kredi kartı ile, 555 numaralı Digiturk müşteri hizmetleri kanalından kredi kartı ile ödeme işleminizi hemen yapabilirsiniz.

Digitürk Faturasını Ödedim Ne Zaman Açılır?

3 tane ödenmemiş faturanız bulunuyorsa Digitürk yayınınız kesilir ve kanalları izleyemezsiniz. Faturalarınızı ödedikten sonra 24 saat içerisinde yayınız tekrardan açılır.

Fatura Son Ödeme Tarihleri

Digiturk faturalarının son ödeme tarihleri her ayın 16'sı olarak belirlenmiştir. Fakat resmi tatiller ve hafta sonları gibi durumlardan dolayı fatura ödeme tarihleri bir kaç gün değişiklik gösterebilmektedir. Faturanızın sol üst köşesine bakarak fatura son ödeme tarihinizi öğrenebilirsiniz.

Fatura Detayları

Paket Ücreti
Kullanmış olduğunuz Digiturk paketinin bedelidir.

Kira Ücreti
Kiralı olarak alınan Digiturk ekipmanlarının bedelinden oluşmaktadır.

İletişim Hizmeti
Verilen Dijital hizmet bedelinden oluşur.

İzle Öde Ücreti
Digiturk platformunda program, maç ve sinema filmi gibi satın aldığınız hizmetlerin bedelleri bu kalemde yer almaktadır.

Digiturk Dergi
Digiturk dergi aboneliğiniz bulunuyorsa bedeli bu kalemde bulunur.

KDV
Kullandığınız hizmetlere uygulanan KDV tutarıdır.

ÖİV
Özel iletişim vergisini içerir.

Yapmış Olduğunuz Ödemeden Bu Fatura İle Mahsup Edilen
Faturanızdan, daha önce yapılan ödeme sebebiyle düşülen tutarı göstermektedir.


Yorumlar

Yorum Yaz

  
Faturamı görüp, çıktı alamıyorum.

  
Faturamı yatırdım neden hale yayınları açmadınız.

  
abone no mu bilmiyorum

  
borcumu kaç fatura birikmiş onu öğrenmek istiyorumYorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.