TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Kampanyaları İnternet Kampanyası

Digiturk ve İnternet Paketi Kampanyası

Digiturk’le İnternetin Yıldızı Kampanyası

Hem Digiturk hem İnternet bir arada. Üstelik sadece internet fiyatına! 24 ay boyunca Televizyon keyfinizi HD Kalitesiyle, İnternetinizi süper hızda kullanın.

ADSL/VDSL/FİBER İnternet Paketi (Hız/Kota/AKK) İnternet Paket Fiyatı Digiturk Paketi Digiturk Paket Fiyatı Toplam Kampanya Fiyatı
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL 69 TLADSL/VDSL/FİBER İnternet Paketi (Hız/Kota/AKK) İnternet Paket Fiyatı Digiturk Paketi Digiturk Paket Fiyatı Toplam Kampanya Fiyatı
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL 69 TL
ADSL 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 59 TL Başlangıç Paketi 15 TL 74 TL
FİBER 24 Mbps Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL 69 TL
FİBER 50 Mbps Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL 69 TL
ADSL 4 Mbps'ye Kadar Platin Paket 99 TL Başlangıç Paketi 15 TL 114 TL
FİBER 50 Mbps Akıllı Paket 50 GB 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL 69 TLKampanyadan Yararlananları Bekleyen Hediyeler


İlk ay beIN Sports hediye!

Digiturk + İnternet Kurulumu

Internet + Digiturk Aktivasyonu

Modem Kullanim ÜcretiKampanyada Neler Bulunmakta?


Süper Hızlı İnternetin Digiturk’ten

İnternetin keyfini yüksek hızlarla çıkar! Altyapının uygun olma durumuna göre yüksek hız seçenekleri avantajlı fiyatlarla…Zengin İçerik, Bol Keyif!

Dünyaya ününü duyurmuş belgesel kanalları, ödüllü beIN İZ yalnızca Digiturk’le İnternet kampanyası ile bir arada!İnternet Kotam Dolar Derdi Olmadan, Dilediğini Dilediğin Zaman İzle!

İnternet kotam biter derdi olmadan en gözde dizileri, en yeni filmleri, en sevdiğin programları izleme özgürlüğü! Fiber internet aboneliklerinde beIN CONNECT ile dilediğin içeriği dilediğin zaman hiçbir ek ücret ödemeden seyredebilirsiniz.


beINCONNECT’i Dilediğin Yerde İzle

Digiturk’le İnternetin Yıldızı Kampanyasına üye olmanız durumunda beIN Connect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!Digiturk’le İnternetin Yıldızı Kampanyası kapsamında hem Digiturk hem de Turkcell Superonline üyeliği için ayrı ayrı 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Mevcut Digitürk üyeleri bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan yalnızca yukarıda belirtilmiş şartlara ve fiyatlara uyan yeni Digiturk aboneleri faydalanabilir. Digiturk ile taahhüt süreniz değişmeden üst paketlere geçiş sağlamanız mümkündür. Taahhüdü bozma durumunda ise taahhüt bozduğunuz güne kadar sağlanan tüm indirimler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılacaktır. Superonline Fiber altyapısı olan herkes fiber internet üyeliğine sahip olabilir. VDSL paketlerden faydalanmak için öncelikle hattınızın VDSL 2 teknolojisini desteklemesi gerekir. İnternet hızınız hattınızın santrale olan uzaklığına göre değişebilir. Seçtiğiniz pakette belirtilen hıza kadar hattınızın desteklediği en yüksek hızı alırsınız. Telefon hattınız olmasa dahi bu kampanyaya aylık 10 TL ADSL/VDSL ücreti vererek faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline fiber altyapınız olması durumunda hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Digiturk Fatura

Kampanyaya katılım öncesi Digiturk ve Turkcell Superonline ile iki ayrı sözleşme imzalanır. Bu kampanyada faturalarınız tarafınıza iki ayrı firmadan gönderilir. Fatura ödemeniz Digiturk’te ön ödemeli olacak şekilde, Superonline’da ise takip eden ayın başında olacak şekilde kesilir.

Modem

Digitürk İnternetin Yıldızı Kampanya fiyatlarına ADSL ve VDSL’de 4 TL, Fiber’de 7 TL tüm vergiler dahil olmak üzere modem kullanım ücreti dahildir. Modemler Turkcell Superonline mülkiyetinde kullanımınıza verilmiştir.

Adil Kullanım Koşulları Bilgileri

Limitsiz AKK’li Paket: Bu pakette internet kullanımınız limitsizdir. AKK dolması durumunda 8 Mbps limitsiz pakette 3 Mbps indirme hızında, 12 Mbps pakette 5 Mbps indirme hızında internet kullanırsınız.02:00 – 08:00 saatlerinde ki internet kullanımız AKK’ye dahil değildir.

Akıllı Paket: Hem yüksek hızda internet alıp hem kontrol bende olsun isteyenlere özel akıllı paket! Bu pakette kota sonrası aşım ücreti derdin yok. Turkcell Superonline’dan ek kota alarak Joker kota ile kullanımına devam edebilirsin.

AKK’siz Platin Paket: Bu pakette sınırlamalar yok. AKK yok, hız düşme yok. Sınırlamalara takılmak istemeyenlere özel!

Digiturk Kurulum

24 aylık taahhüt yaptırmanız durumunda Digitürk iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Kampanya iptali, taahhüt bozma durumlarında cayma bedeli ücreti yansıtılacaktır.

Digiturk Hediye Paket Hakkında

İlk ay hediye Bein Sports’dan yararlanmak için; Digiturk İnternetin Yıldızı Kampanyasına üye olduğunuz tarihten sonraki 15 gün içerisinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Digitürk Online İşlemler’den kişisel veri işleme ve paylaşım iznine onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermeniz durumunda size daha iyi hizmet sağlanabilmesi amacıyla Digiturk tarafından hizmet, kampanya ve projelere yönelik avantaj ve tekliflerin sizlere iletilmesine izin vermiş olursunuz.Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

  
Digitürk internet ile spor paketinin bir arada olduğu digitürk internet kampanyası var mı?

  
Digitürk internet paketlerinde AKNsiz seçenek yok mu?

  
24 Mbps Limitsiz Platin internet paketi mantıklı geliyor. İnternet hızında kesilme olmazsa bence ideal.

  
internete ve tv aboneliğine ödediğim faturayı düşürmek için yol arıyordum. Digitürk internet paketinde hizmeti superonline sağlamasından dolayı tercih ettim. Güzel kampanya

  
Yaklaşık 4 aydır digitürk interneti kullanmaktayım. En iyi yaptıkları hizmetlerden biri teşekkürler. Kullanmanızı tavsiye ederim.Yorum Ekle
0(212) 942 33 98 Hemen Başvur