TIKLA ARA

Digiturk 4K

Digiturk 4K

4K Teknolojisi Nedir?

Digiturk ile evinize gelen 4K teknolojisi, HD görüntüden 4 kat daha fazla çözünürlük ile hizmetinize sunar.

Digiturk 4K Teknolojisi sayesinde istediğiniz büyüklükte ekrandan keyifli, kaliteli izleyiş sağlayabilirsiniz. Spor karşılaşmaları 4K özelliği sayesinde sizi olduğunuzdan fazla heycanlandıracak olup özel efektler içeren içerikleri izlediğinizde görüntü kalitesi sizleri hayran bırakacak 4K yayın için hemen DIGITURK'e başvurun.

Digiturk 4K Teknolojisinde Neler Var?

4K

Her hafta sonu Spor Toto Süper Lig'in 1 maç yayınını 4K maç yayını yapan DIGITURK'ten, Samsung'un katkılarıyla keyifli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

4K

4K Teknoloji ile belgesel kanalı olan beIN İZ eşsiz bir deneyim fırsatı ile birlikte Digiturk izleyicilerine şimdiye kadar görülmemiş netlikte ve muhteşem görüntüler eşliğinde güzel bir seyir imkanı sunmaktadır.

Digiturk 4K Nasıl İzlenir?

Digiturk PlusIQ 4K: 30 TL

Digiturk 4K Plus'ın beIN Connect izleme özelliği ile paketinize ek 1000'in üzerinde içeriğe istediğiniz zaman ulaşabilir ek olarakda Karaoke ve Twitter gibi soyal ağlara rahatça erişebilirsiniz.

Konular: Digiturk 4K Nasıl izlenir?, 4K Teknolojisinde neler olduğunuz öğrenin, 4K Teknolojisini nasıl  izleyebileceğinizi öğrenin.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.