TIKLA ARA

38 Şahit - One Night (38 Témoins)

Gecenin karanlığında hunharca katledilmiş bir kadın vardır ortada fakat suç mahalinde hiçbir tanık yoktur. Herkes cnayetin uyudukları bir sırada işlendiğini iddia etmektedir.


38 Şahit - One Night (38 Témoins) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

38 Şahit - One Night (38 Témoins)

38 Şahit - One Night (38 Témoins) izle

İlk Gösterim tarihi:38 Şahit - One Night (38 Témoins) 03.07.2013 23:20 - 01:05 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

38 Şahit - One Night (38 Témoins)

2012 - Fransa Dram türündeki 38 Şahit - One Night (38 Témoins)filmin yönetmenliğini Lucas Belvaux yapmaktadır.Film Oyuncuları Yvan Attal , Nicole Garcia , Natacha Régnier , Philippe Resimont , Sophie Quinton oluşmaktadır.

İş gezisinden evine dönen Louise , yaşadığı sokakta bir cinayet işlendiğini öğrenir. Gecenin karanlığında hunharca katledilmiş bir kadın vardır ortada fakat suç mahalinde hiçbir tanık yoktur. Herkes cnayetin uyudukları bir sırada işlendiğini iddia etmektedir. Pierre, Louise'in kocası da o anda evde değil işyerindedir. Louise bir müddet sonra aslında bu cinayetin 38 şahiti olduğunu ve bunlardan brinin de kocası Pierre olduğunu öğrenir. Bu kadın nasıl öldü romanından uyarlanan bu filmde şahitlerin vicdanlarının sorularına verdikleri cevapları izlerken kendi vicdanınınla da başbaşa bırakıyor seyirciyi...

Yvan Attal (Ocak 1965 4 doğumlu) bir olan İsrail asıllı Fransız aktör ve yönetmen .Doğumlu Tel Aviv Fransız-için Cezayir Yahudi anne,o eteklerinde büyüdüm Paris . Onun oyunculuk ilk oldu Éric Rochant 'in Un monde sans Pitie ona kazandı (1989), César Ödülü için Umut Veren En İyi Erkek Oyuncu . Yönetmen olarak ilk uzun metrajlı filmi oldu Ma femme est une actrice (2001), birlikte rol aldı Charlotte Gainsbourg , kızı Serge Gainsbourg ve Attal gerçek-hayat arkadaşı. Üç çocukları var:. Oğlu Ben (1997 doğumlu) ve kızları Alice (2002 doğumlu) ve Joe (2011 doğumlu) [ 2 ] [ 3 ]Ayrıca filmde segmentleri birkaç yönettiği New York, Seni seviyorum .Ayrıca hareket Tercüman ve Anthony Zimmer , ve Rush Hour 3 o bir Fransız oynadığı taksi şoförü George adlı.

Nicole Garcia (d. 22 Nisan 1946), Fransız, yönetmen ve yazar. Kendisinin yazıp yönettiği Selon Charlie adlı film 2006'da Cannes Film Festivali 'nde gösterilmiş beğeni kazanmıştır.

Natacha Régnier (Nisan 1974 11 doğumlu) bir olan Belçikalı oyuncu.Doğumlu Ixelles bölümünde Brüksel , o erken ergenlik tiyatro çekti. İlk ekran rolü oldu Motosiklet Kız (1993), Stéphan Carpiaux tarafından bir kısa film. Bundan sonra, o Fransız televizyon için rolleri bir dizi oynadı.Régnier ve ne zaman onun yetenek onay, 1998 yılında geldi Élodie Bouchez alınan Prix d'interprétation féminine da (En İyi Kadın Oyuncu) 1.998 Cannes Film Festivali rollerinden ötürü La vie rêvée des anges tarafından Erick Zonca . O onu idol sinema oyuncusu olduğunu belirtti Sandrine Bonnaire .Régnier tarihli Jérémie Renier . Natacha Régnier Fransız müzisyen ile evliydi Yann Tiersen , ama şimdi boşanmış. Bir kızım var.O Alınan bir Magritte Ödülü En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Régnier sadece film bittikten Une journée post-prodüksiyon artık,.

IMDB Puanı: 6/1 ( 546 kişi oy verdi.)

Resimler

38 Şahit - One Night (38 Témoins)izle

 

38 Şahit - One Night (38 Témoins) izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, one night izle, digiturk filmleri, 38 témoins konusu, 38 şahit izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.