TIKLA ARA

40ında Flört - Flirting With Forty

40'lı yaşlarına merdiven dayamış dul bir kadın yaz tatilinde genç bir adama aşık olur.


40'ında Flört - Flirting With Forty filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

40'ında Flört - Flirting With Forty

40ında Flört - Flirting With Fortyizle

İlk Gösterim tarihi:40ında Flört - Flirting With Forty 07.07.2013 20:45 - 22:09  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

40'ında Flört - Flirting With Forty

2008 - ABD Dram , Komedi , Romantik  türündeki 40'ında Flört - Flirting With Forty filmin yönetmenliğini Andy Tennant yapmaktadır.Film oyuncuları Heather Locklear, Robert Buckley oluşmaktadır.

40'lı yaşlarına merdiven dayamış dul bir kadın yaz tatilinde genç bir adama aşık olur. 40. yaşını kutlamak için Hawaii'ye tatile giden Jackie, Kyle adında genç bir sörf hocasına aşık olur ancak aradaki mesafe ve Jackie'nin yakınları yüzünden ilişkileri çalkantılı bir dönemece girecektir.

Heather Locklear Deen (25 Eylül 1961 doğumlu) olarak onu televizyon rolleriyle tanınan Amerikalı aktris, bir Sammy Jo Carrington üzerinde Dynasty , üzerinde Görevlisi Stacy Sheridan TJ Hooker , Amanda Woodward üzerinde Melrose Place üzerine, ve Caitlin Moore Spin City . O yinelenen bir rolü vardı TV Land durum komedisi Hot in Cleveland 2013 olarak, o bir ana rolü vardır, ve TNT dram-komedi televizyon dizisi Franklin & Bash .Locklear katıldı Kaliforniya, Los Angeles Üniversitesi (UCLA) ve sözü Chi Omega ve Delta Delta , ama ya inisiye asla kız öğrenci yurdu . UCLA ise, o okul deposu için reklamlarda modelleme ve çalışmaya başladı. O bölüm küçük roller ile 1980'lerin başında onu ilk ekran yer aldı CHiPs , 240-Robert ve Sekiz Yeter mi ile uzun vadeli işbirliği başlamadan önce, Aaron Spelling . Yazım onun TV serisinin ikinci sezonunda Sammy Jo Dean rolü onu döküm Hanedanı , ve ertesi yıl o polis gösterisinde onun döküm TJ Hooker ile William Shatner . 1980'lerin ortalarına kadar, Locklear düzenli bir dizi olarak ortaya çıktı TJ Hooker üzerinde yarı-düzenli görünüşe yaparken, Hanedanı . O bir tam zamanlı dökme üyesiydi Hanedanı 1989 yılında iptal kadar 1985. 1991 yılında, en döküm Hanedanı (Locklear dahil) dört saatlik mini dizi için tekrar toplanmış Reunion: Dynasty .

Robert Earl Buckley
(2 Mayıs 1981 doğumlu) bir olan Amerikan en iyi televizyon dizisi onun rolleriyle tanınan aktör, Lipstick Jungle ve One Tree Hill . 2012 yılında, o ABC doğaüstü drama dizisi durumunda katıldı 666 Park Avenue Brian Leonard gibi.Bir yerli West Covina, California in Los Angeles County , Buckley bir kazandı ekonomi gelen derecesini University of California, San Diego . Bir üniversite öğrencisi olarak, Buckley bir yarışmacı olarak ortaya çıktı Price is Right . Onun tekliflerden birini başka bir yarışmacı daha az 1 $ için oldu. Ekonomi Danışmanı olarak bir yıl çalıştıktan sonra o oyunculuk alanında kariyer geri Los Angeles'a taşındı.

IMDB Puanı: 5/6 ( 1339 kişi oy verdi.)

Resimler

40ında Flört - Flirting With Forty izle

 

40ında Flört - Flirting With Forty izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, 40ında flört konusu, digiturk filmleri, flirting with forty izle, 40ında flört izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.