TIKLA ARA

57 Numaralı Yolcu - Passenger 57

Güvenlik uzmanı John Cutter'a hava yollarında çalışan yakın arkadaşı güvenlik müdürlüğü teklifinde bulunmasıyla başlar.


57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

57 Numaralı Yolcu - Passenger 57

57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 izle

İlk Gösterim tarihi:57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 31.7.2013 16:55 - 18:16 Digiturk Moviemax Stars HD  kanalında izleyebilirsiniz.

57 Numaralı Yolcu - Passenger 57

1992 - ABD Tür : Aksiyon , Gerilim , Suç türündeki 57 Numaralı Yolcu - Passenger 57  filmin yönetmenliğini Kevin Hooks yapmaktadır.Film oyuncuları Wesley Snipes , Elizabeth Hurley , Tom Sizemore , Bruce Greenwood , Bruce Payne oluşmaktadır.

Güvenlik uzmanı John Cutter'a hava yollarında çalışan yakın arkadaşı güvenlik müdürlüğü teklifinde bulunmasıyla başlar. Ölen karısının ardından hala yas tutan John teklifi kabul eder ve şirketin toplantısı için LA'a uçacaktır... Ne yazık ki onu uçakta kötü bir sürpriz bekler... Yolcuların hayatını tehdit eden gözü dönmüş terörist ile aynı uçakta yolculuk eden John'un yapmak zorunda olduğu şey belli... Ya öldürecek ya da ölecek.

Wesley Snipes (d.31 Temmuz 1962) Orlando, Florida, doğumlu gerçek ismi Wesley Trent Snipes olan özellikle aksiyon filmleriyle bilinen bir aktör.Ayrıca yapımcı olan ve Dövüş sanatlarıyla ilgilenen Snipes, ilk New Jack City filmiyle meşhurlaşdı.Blade,The Fan,Demolition Man,Passanger 57 ve Savaş Sanatları filmiyle dahada ünlendi fakat bu aralar video piyasası için filmler yapmaktadır.

Bruce Martyn Payne
(22 Kasım 1958 doğumlu) İngilizce ödüllü bir karakter oyuncusu ve yapımcı ve 1980'lerde bir üyesiydi Brit Paketi . O en iyi onun için bilinmesine rağmen rezil roller,  Bruce Payne yelpazesinde karakterleri oynadı. Onun önemli rezil rollerde Charles Rane dahil Yolcu 57 , Jacob Kell Endgame: Highlander ve Damodar Dungeons & Dragons ve Dungeons & Dragons 2: Ejder Tanrı'nın Gazabı . Onun önemli kahramanca rollerde Frankie dahil Kounterfeit yılında, Dr Burton Cam gibi Sessizlik ve Binbaşı Baker Britannic .
Onun önemli komik rollerde Sarı dahil Keen Eddie , içinde Dogger Solarbabies ve Şeytan Anahtarı . Payne oyunculuk için pek çok alkış aldı. Yılında Adele Cherreson Cosmopolitan "Payne iyi bir aktör demek gibi olduğunu söyleyerek, dedi Fred Astaire iyi bir dansçı. "  oyunculuk yaklaşımının Payne notlar, "[i] f ben zaman açısından iznim var, Gerçekten karakter girmek istiyorum. ".  onun mesleğine Payne bağlılığı onun performansları artırmak için profesyonel dünyada pek çok diğer aktörler gibi onun fiziksel görünüm, değiştirmek için onu açmıştır. Örneğin, o rolüyle başını traş Dungeons and Dragons filmler.

IMDB Puanı: 5.7/10 ( 25.748 kişi oy verdi.)

Resimler

57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 izle

 

57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, passenger 57 izle, digiturk 2014 filmleri, passenger 57 konusu, 57 numaralı yolcu izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.