TIKLA ARA

9. Kapı - The Ninth Gate

Dean Corso, zengin koleksiyoncular için eski ve çok değerli kitapları araştıran ve bulan bir araştırmacıdır. Yaptığı görev kültürel birikim, hüner ve çelik gibi sinirler gerektirmektedir.


9. Kapı - The Ninth Gate filmini Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

9. Kapı - The Ninth Gate

9. Kapı - The Ninth Gate izle

İlk Gösterim tarihi: 9. Kapı - The Ninth Gate filmini 27.4.2016 16:10 - 18:17 tarihinde Digiturk Moviemax Stars HDkanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

9. Kapı - The Ninth Gate

1999 - ABD, İspanya, Fransa, Gerilim, Gizem, Korku 9. Kapı - The Ninth Gate filmin yönetmenliğini Roman Polanski yaptığı Oyuncuların Johnny Depp, Lena Olin, Emmanuelle Seigner, Frank Langella, James Russo'ten oluşmaktadır.

Dean Corso, zengin koleksiyoncular için eski ve çok değerli kitapları araştıran ve bulan bir araştırmacıdır. Yaptığı görev kültürel birikim, hüner ve çelik gibi sinirler gerektirmektedir. Corso, ünlü bir kitapsever olan Boris Balkan için Satanik ayinleri anlatan bir seri kitabın sonuncusunun peşine düşer. Rivayete göre bu kitap Karanlıklar Krallığının dokuz kapısını açacak bir el yazmasıdır. Geri kalan iki kopyası Avrupa'dadır. NewYork'tan Toledo'ya, Portekiz'den Paris'e giden yollarda Corso labirent gibi tuzaklarla, vahşi ve gizemli ölümlerle karşılaşır. Kendisini koruyan güçler yardımı ile kendisinden çok daha güçlü bir varlığa karşı adım adım yaklaşmaktadır. Zamanla asıl görevinin bir kitabı bulmaktan çok daha farklı olduğunu anlar.

John Christopher Depp
, bilinen adıyla Johnny Depp, Amerikalı aktör. Özellikle Tim Burton'la birlikte yaptığı çalışmalarla ve Karayip Korsanları film serisindeki Kaptan Jack Sparrow karakterini canlandırmasıyla tanınmaktadır.9 Haziran 1963'te Owensboro, Kentucky'de doğdu. Florida'da büyüdü. 12 yaşında annesinin aldığı gitarla, çevredeki gruplarda gitar çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı.

Lena Olin
Bazıları doğuştan şanslıdır. Lena Olin de öyle, doğuştan şanslı insanlardan biri. Ve benzeri her durumda olduğu gibi bize şans gibi gözüken, yaşamın farklı evrelerinde Olin'e hep şanssızlık olarak gözükmüş. Durduğu noktaya imrenen onca insan varken pozisyonundan bir türlü memnun olmaması pek çok insanın doğasına ait bir şey olmalı. Olin'in bu bize şans ona şanssızlık gibi görünen macerası, içine doğduğu aileyle yakından ilgili.

Emmanuelle Seigner
, Fransız oyuncu, şarkıcı ve eski model. Kelebek ve Dalgıç, Kaldırım Serçesi gibi filmlerde oynamıştır.Seigner 1966'da fotoğrafçı bir baba ve gazeteci bir annenin kızı olarak Paris'te dünyaya geldi. Sanatçı bir aileden gelen Seigner'in dedesi Louis Seigner de aktördü. 2 yaş küçük kız kardeşi Mathilde de kendisi gibi oyuncu olmuştur.

Frank A. Langella, Jr.
(d. 1 Ocak, 1940) ABD'li oyuncu. Kariyerinde üç Tony ödülü kazanmıştır. Bunlardan ikisini en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Edward Albee'nin Seascape (1975), ve Ivan Turgenev in Fortune's Fool (2002) oyunları ile almıştır. En İyi Erkek Oyuncu dalında 2007'de Richard Nixon'ı canlandırdığı Peter Morgan'ın Frost/Nixon oyunuyla almıştır. Langella iki En İyi Erkek Oyuncu Tony ödülüne daha aday gösterilmiştir. Bunlardan ilki 1978 yılında Dracula ve 2004 yılında Match oyunlarıdır.

Resimler

9. Kapı - The Ninth Gate izle

9. Kapı - The Ninth Gate izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: bein movies stars, the ninth gate konusu, digiturk 2017 izle, the ninth gate izle, 9. kapı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.