TIKLA ARA

Asil Şövalye (BattleKnight)

Ülkeler arası savaşta sizde yerinizi alın. Asli Şövalye oyununun Digigame'den hemen indirin. Bu muazzam dünyada yerinizi alın. Detaylar ve indirme bağlantıları aşağıda.

BattleKnight

Asil Şövalye (BattleKnight) Oyunu

BattleKnight yani Asil Şövalye olmak ister misiniz? ülkeler arası yapılan savaşta sizde yerinizi alın ve savaşmaya hazır olun. Aynı zamanda göğüs germen gereken sayısız döğüşler, hızlı kılıç düelloları, nefes kesen mızrak turnuvaları ve tehlike vardır. Tarih sayfasına adını altın harflerle yazdırmak isteyen şövalyeye sadece silah ve zırh yetmez, yürek ve ustalık lazımdır. Sana meydan okuyanlara asil bir şövalye mi, yoksa savaşçı bir haydut şövalye mi olarak karşılık vereceğin senin kararın. Yolculuğuna çıkmaya hazır mısın.
İster erkek ister bayan, kılıç taşıyabilen herkes silahlansın.

Kılıç, savaş baltası ve topuz gibi çeşitli silahlarla ister at üstünde mızrak kullanarak ister Griffon'un kanatları üzerinde kral uğruna veya kargaşa uğruna Caldean'da eksik olmayan zorlu mücadelelere katıl.

Düellolarda kılıcını çek ve binlerce şövalye ile kozlarını paylaş.
Arşidük olmak için 16 asili dize getir.
Turnuvalarda şampiyon olmak için 16 mızrakçı mağlup et.
Kendi yazgını kendin belirle
Tarafını seç! Kral uğruna halkın için savaş yada Kargaşa uğruna krallığı yok etmek için mücadele et.

 

Kelimeler: Asil Şövalye (BattleKnight) Oyna, Asil Şövalye (BattleKnight) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.