TIKLA ARA

Uzayın Derinlikleri (OGame)

Uzayın Derinlikleri (OGame) Oyunu

Uzayın Derinlikleri oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Fantastik oyunda uzayın derinliklerine inebilir uzaylılarla savaşabilirsiniz.Galakside imparatorluğunuzu kurabilirsiniz.Uzayın gizemli derinliklerinin göbeğinde kudretli bir imparatorluk...Burada koloniler kurup, onu diğer filoların saldırılarına karşı kollamak hiç de kolay bir iş değil. Galaksilerin boşlukları, düşman bölgeleri kendi kuvveti ve hızlı gemileriyle istila edecek kadar cesur olanlar ile diğer imparatorluklarla ittifaklar kuracak veya hammade ticareti yapacak kadar satratejik düşünebilenler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Uzay savaşları çağında kendini göster. OGame oyunu ile savaşırken aynı zamanda ticaret yapmanızda mümkün. Bu şekilde oyunda ilerleyip kurduğunuz imparatorluğu daha da büyütebilir, sahiplenilmemiş gezegenlere sömürgecilik yapabilirsiniz. Ticaret yaparken de bir strateji geliştirebilir, en düşük gereksinimler ile büyük bir başarı elde edebilirsiniz. İşte bunların hepsini OGame iPad uygulaması ile sorunsuzca yapabileceksiniz.Bu oyunda evren 3 sınıfa ayrılmıştır. Bunlar;

Galaksi
Güneş Sistemi
Gezegen

Meydan Savaşı: Adı üstünde herhangi bir belirlenen meydan içerisinde düşman ile çarpışılır, kale veya herhangi bir yapınız bu savaştan etkilenmez sadece ordunuzda kayıplar olacaktır. Galip gelen taraf 2. Aşama olan Kuşatma aşamasına geçer.

Kuşatma: Burada meydan savaşından galip ayrılan ordu, mağlup olan düşmanının kalesine doğru yol alır ve şehri kuşatma altına alır, ancak bu o kadar kolay olmayacaktır, şehirde hazır bekleyen düşman savunma birlikleri bulunmakta. Eğer bu savunmanın aşılması sonucunda kuşatma yapan taraf 3. ve son aşamaya geçecektir.

Uzay Savaşlar: Kuşatma sonucunda aşılan savunma birliklerinin ardından bizi karşılayacak olan son savaş aşaması Uzay Savaşları. Uzay içinde bulunan düşman birlikleri ile mücadeleye girilir eğer ki mücadele sonunda saldıran taraf galip olursa şehir ele geçirilir. Şehri koruyan birlik galip gelirse düşmanını şehirden atabilecektir.

 

Kelimeler: Uzayın Derinlikleri (OGame) Oyna, Uzayın Derinlikleri (OGame) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.