TIKLA ARA

Cehennem Kapısı (Tanoth)

Cehennem Kapısı (Tanoth) Oyunu

Cehennem Kapısı oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Cehennem kapısı açılıyor fantastik yaratıklarla savaş başlıyor. Bu eğlenceli oyunda düşündüğünüzde daha da eğlenceli maceralar oluyor.Söz konusu oyunda oyuncu maceraperest bir kahramandır ve karanlığa gömülen Aris ülkesini kurtarma planları yapacaktır. Hilkat garibeleri ve iblisler, Aris ülkesini karmaşaya ve karanlığa sürüklemek ve halkı kendi korkularının tutsağı yapmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar. Bu dünyanın tehditlere göğüs gerekecek ve görevlerine korkusuzca atılacak kahramanlara ihtiyacı var. İstediğin silah, zırh veya binek hayvanı olsun. Maceracılar ordusuna katıl ve ülkeyi karanlığın şerrinden koru. Oynamak için,oyuncu adınızı, şifrenizi ve mail adresinizi girin ve GİS ve Gizlilik Politikası kutucuklarına tıklayarak kabul edin. Kayıt olmak ücretsiz ve koşulsuzdur.

Para birimi: Altın ve kan taşı

Sol üst tarafta sahip olduğun altın ve kan taşlarını görürsün. Aris ülkesinde sadece bu ikisi geçerlidir./p>

Aris ülkesinde altın oldukça kısa süredir geçerli olmasına rağmen, kan taşları bu ülkenin eski topluluklarında ilk insanlar gelmeden önce de kullanılıyordu. Maceranın başlangıcında 50 altın ve 15 kan taşı alıyorsun, tabi zamanla bu küçük miktarlardan bir hazine yaratmak senin elinde.

Altını temel olarak çalışarak ya da aldığın görevleri başarıyla tamamlayarak elde edersin. Haricinde eski eşyaların satışından ve de başka kahramanlarla yapacağın düellolardan sonra da altın elde edebilirsin.

Tüyo: Başlangıçta altına ulaşmanın en kolay yolu arkadaşlarına saldırmaktan geçer!! Bunun nasıl olacağı başvurundan sonra gönderilmiş olan emailin içinde yazıyor.

Kan taşlarına ise bu yollardan ulaşılamaz ancak belki asil Elf soyundan gelen güzel Alina sana yardımcı olabilir. Kan taşına ihtiyacın olursa ona ulaşman gerekir.

 

 

Kelimeler: Cehennem Kapısı (Tanoth) Oyna, Cehennem Kapısı (Tanoth) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.