TIKLA ARA

Acımasız Tanrı - God of Carnage

Brooklyn'de geçen öykü, yönetmenin hukuki davası nedeniyle Amerika'da çekilemiyor. Bu yüzden film Paris'te çekilecek.


Acımasız Tanrı - God of Carnage  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Acımasız Tanrı - God of Carnage

Acımasız Tanrı - God of Carnage

İlk Gösterim tarihi:Acımasız Tanrı - God of Carnage 27.05.2013 21:01 - 22:16 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Acımasız Tanrı - God of Carnage Konusu

2011 - Fransa Dram , Komedi türündeki Acımasız Tanrı - God of Carnage filmin yönetmenliğini Roman Polanski yapıyor.Film oyuncuları Kate Winslet , Jodie Foster , Christoph Waltz , John C. Reilly , Julie Adams oluşmaktadır.

Tony Ödüllü bir tiyatro oyunu olan "God of Carnage", Fransız oyun yazarı Yasmina Reza tarafından yazılmış olan filmde, 11 yaşında iki çocuğun kavga etmesinin ardından aileleri arasında başlayan tartışmanın doğurduğu ilginç olayları konu alan bir kara-komedi olarak nitelendiriliyor. Brooklyn'de geçen öykü, yönetmenin hukuki davası nedeniyle Amerika'da çekilemiyor. Bu yüzden film Paris'te çekilecek.

Kate Elizabeth Winslet 5 Ekim 1975 (Reading, Berkshire, İngiltere ) tarihinde İngiltere'de doğdu.Tamamen oyuncu bir aileden gelen Winslet genç yaşına rağmen bu zamana kadar beş defa Oscar'a aday gösterildi. Winslet 1998 yılı itibariyle, iki kere Oscara aday olmayı başaran en genç oyuncu ünvanını elinde bulunduruyor.Kate aynı zamanda ödüle üç, dört ve beş kere aday gösterilen oyuncu olmayı da başardı. Oyunculuğa ilk adımını 11 yaşında bi TV reklamıyla atan Winslet, Christmas Carol' adlı animasyon filminde seslendirme yapıp ve ayrıca bu filmin şarkısını söyleyip, single albüm çıkardı. Titanic filminden sonra daha çok bağımsız ve düşük bütçeli filmlerde oynamayı tercih ettiği için, Anna and the King ve Shakespeare in Love gibi filmlerdeki başrol tekliflerini reddederek, aynı dönemde Holy Smoke ve Hideous Kinky gibi bağımsız filmlerde oynadı.

Alicia Christian Foster, bilinen adıyla Jodie Foster, 19 Kasım 1962'de Los Angeles, Kaliforniya'da doğdu. 3 yaşından 8 yaşına kadar yaklaşık 40 kadar reklam filminde rol alarak önemli tecrübeler kazandı. Ardından TV dizilerinde rol alan Foster, 1972'de ilk sinema filmi Napoleon ve Samantha'da yer aldı Sonraki 5 yıl aralarında Alice Doesn't Live Here Anymore, Tom Sawyer ve Çılgın Cuma'nın (Freaky Friday) da yer aldığı 10'dan fazla filmde boy gösterdi. Daha ilk yıllarda oyunculuğuyla eleştirmenlerin dikkatini çekmeyi başardı.

John C. Reilly
24 Mayıs 1965, Illinois, ABD Sinemada oyunculuğa 1989 yılında Brian De Palma'ın yönettiği Savaş Kurbanları/Casualties of War adlı filmiyle başlayan John C. Reilly, aynı yıl Neil Jordan'ın Biz Melek Değiliz/We're No Angels adlı filminde oynadı.Bunların ardından rol aldığı Yıldırım Günleri/Days of Thunder, Hoffa, Vahşi Nehir/The River Wild, Dolores Claiborne, İnce Kırmızı Hat/The Thin Red Line, Gerçek Öpücük/Never Been Kissed, Manolya/Magnolia ve Aşk Oyunu/For Love of the Game adlı filmlerde canlandırdığı karakterle olumlu eleştiriler aldı.

MDB Puanı: 7.1/10 ( 60249 kişi oy verdi.)

Resimler

Acımasız Tanrı - God of Carnage izle

 

Acımasız Tanrı - God of Carnage izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, god of carnage izle, digiturk sinema, god of carnage konusu, acımasız tanrı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.