TIKLA ARA

Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care

Kendi çocuklarına bakabilen bir baba için bir kaç çocuğa daha bakmak ne kadar zor olabilir ki? Neden olmasın..


Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care

Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care izle

İlk Gösterim tarihi:Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care Digiturk Moviemax Family HD kanalında izleyebilirsiniz.

Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care

2003 - ABD Aile , Komedi türündeki Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care filmin yönetmenliğini Steve Carryapmaktadır.Film OyuncularıEddie Murphy , Steve Zahn , Lacey Chabert , Anjelica Huston , Regina King oluşmaktadır.

Kendi çocuklarına bakabilen bir baba için bir kaç çocuğa daha bakmak ne kadar zor olabilir ki? Neden olmasın.. Ha bir ha beş.. Durum gerçekten böyle mi diyorsanız hiç de öyle değil. Çocuklarla başa çıkmak o kadar da kolay mı sanıyorsunuz; yanıldınız. Filmin konusuna bir göz atalım : Charlie ve Phil'in reklamcılık kariyerleri bir projeyi berbat etmeleri sonucunda sona erer. Artık çocuklarını pahalı Chapman Akademisi'ne gönderemeyeceklerdir.

Onlara da evde çocuklarına bakma görevi düşer. Görevlerinde başarılı olan ikili bir yandan çocuk bakıp bir yandan da iş ararken birşeyi keşfeder. Kendi çocuklarının yanına birkaç çocuk daha alıp onlara baksalar ne kadar da iyi olur, hem de bir yandan para da kazanmış olurlar. Bunun için hemen hazırlıklara girişirler ve yuvaya birkaç çocuk alınmasıyla başlarına bela aldıklarını anlamaları bir olur.

Afacanların süper kahraman takıntıları, her tarafı dağıtma huyları biraz ruh sağlıklarına zarar verse de kısa sürede ortama adapte olarak müşteri sayılarını arttırırlar. Böylece Chapman'dan öğrencileri teker teker kendilerine çekmeye başlarlar. Tabi bu Chapman'ın müdiresinin pek de hoşuna gitmez. Ne de olsa çocuklara bakmak kadınların işidir. Bir de işin içinde para olursa... Artık çocuklara okuma yazma ve dil öğreten, onlarla beraber eğlenen ahbap çavuşların başında afacanlardan daha büyük bir bela vardır. Chapman'ın müdiresi.....

Edward Regan "Eddie" Murphy (3 Nisan 1961 doğumlu) bir Amerikalı stand-up komedyen , aktör , yazar , şarkıcı , yönetmen ve müzisyen .Box-office Murphy filmlerden alır onu ABD'de ikinci en yüksek gişe hasılatı elde eden aktör olmak. O düzenli bir döküm üyesiydi Saturday Night Live 1984-1980 gelen ve bir stand-up komedyeni olarak çalışmıştır. O sayılı 10 sırada yer aldı Comedy CentralTüm Zamanların 100 Greatest Stand-up 'ın listesi.

Lacey Chabert Nicole (30 Eylül 1982) Amerikalı oyuncu ve ses aktris, en iyi televizyon drama Claudia Salinger gibi rolleriyle Parti Beş ve Gretchen Wieners olarak film Mean Girls için bilinir.Aynı zamanda Wild Thornberrys TV ve Meg Griffin animasyonlu sitcom Family Guy ilk üretim sezonunda göstermek ve iki uzun metrajlı film Eliza Thornberry sesi sağlamıştır.

IMDB Puanı: 5/4 ( 32248 kişi oy verdi.)

Resimler

Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care izle

 

Afacanlar Yuvada - Daddy Day Care izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, daddy day care izle, digiturk filmleri, afacanlar yuvada konusu, afacanlar yuvada izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.