TIKLA ARA

Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion

Gizemli bir biyoteknoloji şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlamak için Avrupa'dan Tazmanya'nın el değmemiş bir bölgesine gönderilen paralı asker Martin'in öyküsü.


Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpionfilmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion

Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion izle

İlk Gösterim tarihi: Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion 24.04.2013 11:37 - 13:23  Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion Konusu

2001 - ABD , Almanya Dram , Gizem , Komedi , Polisiye , Suç,türündeki Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion   filmin yönetmenliğini  Woody Allen yapmaktadır. Oyuncular Charlize Theron , Woody Allen , Helen Hunt , Dan Aykroyd , Elizabeth Berkley oluşmaktadır.

Gizemli bir biyoteknoloji şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlamak için Avrupa'dan Tazmanya'nın el değmemiş bir bölgesine gönderilen paralı asker Martin'in öyküsü.Paralı bir asker, gizemli bir biyoteknik şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlaması için gönderilir.Red Leaf adındaki bir şirket tarafından kiralanan Martin David, soyu tükenen bir Tazmanya kaplanını avlayacaktır. Kaplanın DNA'sının peşinde olan şirket, Martin'e kısa sürede görevi yerine getirmesi için baskı yapar.

Willem Dafoe Bir Akademi Ödülü adaylığı bulunan Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Kariyerinde The Last Temptation of Christ (1988), Örümcek Adam film serisi (2002-2007) ve Platoon (1986) gibi kaliteli filmlerde oynamıştır.

Sam Neill
(Gerçek İsmi:Nigel Neill) (d. 14 Eylül 1947, Omagh, Kuzey İrlanda), Emmy ve Altın Küre Ödülüne aday gösterilmiş sinema aktörü. Ülkemizde 2005 yılı yapımı Gelibolu Belgesinde Türk Ordusu'nun mücadelesini anlatıcı olarak katkı sağlamıştır.

Ashley Michele Greene , 40'lı yılların New York'undayız. C.W. Briggs, çalıştığı sigorta şirketinin en ünlü müfettişidir. Çözemediği sahtekarlık yoktur. Ofisi reorganize etmesi için yeni işe alınan Betty Ann Fitzgerald'la yıldızı pek barışmaz. Betty Ann, parmak izi gibi yeni polisiye metotlara itibar etmeyen C.W.'nin yöntemlerini modası geçmiş bulmaktadır. Suçluların 'beynine girdiğini' iddia eden C.W. ise hisleri ile hareket ederek sonuç almaktadır.Bir gün hep birlikte sihirbaz Volton'un gösterisine giderler. Volton ikiliyi hipnotize ederek birbirlerine aşık olduklarını sanmalarına yol açar. Ayrıca gizlice komut verdiği C.W.'nin geceleri zengin malikanelerden mücevher hırsızlığı yapmasına ve ertesi gün hiç bir şey hatırlamamasına, dolayısıyla dönüp dolaşıp yine kendi önüne gelen bu suç dosyalarını çözememesine sebep olur. Kafası karışık müfettiş ile Betty Ann'ın arasındaki sebebi açıklanamayan çekim ise, işleri daha da karıştırır.Bu kez Helen Hunt ve Dan Aykroyd gibi yıldızları kadrosuna alan Woody Allen, o bir türlü çıkamadığı Manhattan'a, ama bu kez on yıllar öncesine geri dönüyor. Usta yazar / yönetmen / oyuncunun büyük klasiklerine yaklaşamasa da, elbette seyircisini ödüllendirmeyi bilen bir romantik komedi.

Charlize Theron Güney Afrika'nın Benoni şehrinde doğdu.Annesi Gerda alman, babası Charles Theron ise Fransız asıılıydı.Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma sırasında babasını vurdu ve Theron'un babası hayatını kaybetti. Annesi kendini savunduğu gerekçesiyle ceza almadı.6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizini incitti ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu. Daha sonra modelliği bıraktı ve oyuncu olmaya karar verdi.2001 yılından bu yana Stuart Townsend ile birliktedir.The Hollywood Reporter'ın 2006 yılının En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları listesinde North Country ve Aeon Flux filmleri için film başına aldığı 10,000,000 $ ücretle Halle Berry, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Renée Zellweger, Reese Witherspoon, ve Nicole Kidman'ın ardında 7. sırada yer aldı.

Woody Allen (doğumu; 1 Aralık 1935), Amerikalı film yönetmeni, senaryo yazarı, aktör, stand-up'çı, oyun yazarı, öykücü ve müzisyendir. Kendi yazdığı, yönettiği ve oynadığı filmleri vardır. New York'da doğmuştur ve hala orada yaşamaktadır. Eserlerinde sık sık New York'u konu edinmiştir.

Helen Elizabeth Hunt
Doğum Yeri Culver City, California Doğum Tarihi 15.06.1963 Boy : 1.73 m Onu Ünlü Yapan Ne? NBC'nin haftalık komedi dizisi Mad About You 'daki Jamie Buchman rolü
Ödüllerinden Bazıları: 1993: Altın Küre: Bir TV Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu (müzikal ya da komedi): Mad About You,1994: Altın Küre: Bir TV Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu (müzikal ya da komedi): Mad About You,1994: Screen Actors Guild Ödülü: Bir Komedi Dizisinde Muhteşem Performans Gösteren Kadın Oyuncu, Mad About You,1994: Amerikan Komedi Ödülü: Bir TV Dizisindeki En Komik Kadın Oyuncu, Mad About You.

Dan Aykroyd
Akademi Ödülü adayı ve Emmy Ödülü sahibi Kanadalı-ABD'li komedyen, oyuncu, yazar, ve müzisyen. 1983 yılında aktris Donna Dixon ile evlendi.

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 22894 kişi oy verdi.)

Resimler

Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion izle

 

Akrebin Laneti - The Curse Of The Jade Scorpion izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, akrebin laneti oyuncular, akrebin laneti izle, the curse of the jade scorpion, akrebin laneti film konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.