TIKLA ARA

American Chopper 9

American Chopper, Discovery Channel'da yayınlanan, kendini motorsikletlerine adamış insanların hayat hikayesini anlatan dizinin bilgisayar oyunu olarak karşımıza çıkıyor.


American Chopper 9  Belgesellerini Digiturk Discovery Channel, Digiturk 191. kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

American Chopper 9

American Chopper 9 izle

Gösterim tarihi:American Chopper 9 ,1 Şubat Cuma 23.20'den itibaren Digiturk Discovery Channel, Digiturk 191. Kanalın dan izleyebilirsiniz.

American Chopper 9

American Chopper, Discovery Channel'da yayınlanan, kendini motorsikletlerine adamış insanların hayat hikayesini anlatan dizinin bilgisayar oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hani vardır ya iri yarı, kimisi göbekli kimisi kaslı adamlar, işte onların kültürünü yansıtıyor bir bakıma. Gerek müzik anlayışları gerek görüntüleriyle, o yükte ve pahada ağır makinalara pek yakışıyorlar.

American Chopper'ın bu yeni sezonunda yıllardır birbirleriyle didişen iki Teutul yeniden bir arada. Baba ile Oğul
kopan ilişkilerini düzeltip birlikte özel bir motosiklet yapmaya karar veriyorlar. Ama bu işbirliğinden sevinmeyenler de var. Oğul, motosikletten esinlenerek yapmış olduğu bisikletleri pazarlamak üzere kentten ayrılınca Baba'nın ortak projeyi kendisine maletmeye çalışması Oğul'un ekibinde ek bir tedirginlik yaratıyor.

Bu arada geçen sezonki motosiklet yapma yarışmasında uğradığı feci yenilgiden sonra Baba rövanş yarışması istiyor. Baba'nın Oğul'u, Jesse James'i ve Fast & Loud ikilisini yenme azmi, hem OCC'deki kendi ekibi, hem de oğlu ile arasındaki hassas ilişkisi üzerinde baskı oluşturuyor. Baba ile Oğul arasındaki rekabet motosiklet yapma yarışmasında ikisinin de pes edip yarışmadan çekilmesine mi, yoksa birinden birinin zaferine mi yol açacak? Ve iddialı özel motosiklet projeleri onları yeniden işbirliğine mi götürecek, yoksa bütün uzlaşma çabalarının sonu mu olacak?

Motor şart!

American Chopper'ı çalıştırdığımızda son derece basit ve gözleri rahatsız etmeyen bir menü karşılıyor bizleri. En önemli nokta, kariyer modu. Fakat öncelikle Extras kısmından bahsetmek istiyorum. Burası; istatistikler, güzel sanatlar ve motorlar adında üç bölüme ayrılmış. İstatistikler, kaç defa kaza yaptığınızı, ne kadar süre oyunda kaldığınızı ve en yüksek hızınız gibi birçok ayrıntıya sahipken, Arts ise karakterlerden mekanlara, motorsikletlerden objelere kadar bolca resim içeriyor.Özellikle Arts ekranı, Knight Rider-2'de de bu şekilde kullanılmıştı. Motorlar ekranına baktığımızda, araçların 3 boyutlu çizimleriyle karşılaşıyoruz. Çok gerekli olmasa da güzel bir ayrıntı.

Karakterler:

Paul Teutul Sr.
ORANGE COUNTY CHOPPERS


Paul Teutul Jr.
PAUL JR. DESIGNS


Mikey Teutul
ARTIST

 American Chopper 9  izle

 

American Chopper 9 izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk belgesel, american chopper izle, american chopper bölümleri, american chopper yapılışı, american chopper 9 konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.