TIKLA ARA

American Idol

Simon Fuller tarafından 2002 yılında bir İngiliz şovundan uyarlanan yarışma, tam 11 sezon boyunca Amerika'da sesine güvenen star adaylarının mücadelelerine sahne oldu.


American Idol Digiturk Dizimax Entertainment kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

American Idol

American Idol izle

Gösterim tarihi: American Idol Dizimax Dizimax Entertainment kanalın dan 26 Temmuz Cuma / 18:16 - 18:57 izleyebilirsiniz.

2013 - ABD Eğlence, Yaşam türündeki American Idol Dizisinin yönetmenliğini Bill Lawrence, Kevin Biegel  yapmaktadır.Juri üyeligini Randy Jackson,Mariah Carey,Nicki Minaj,Keith Urban,Paula Abdul,Simon Cowell,Kara DioGuardi,Ellen DeGeneres,Jennifer Lopez,Steven Tyler oluşmaktadır. 

Simon Fuller tarafından 2002 yılında bir İngiliz şovundan uyarlanan yarışma, tam 11 sezon boyunca Amerika'da sesine güvenen star adaylarının mücadelelerine sahne oldu. Şov dünyasının yeni yıldız makinesi olan yarışma programında, her sezon sesine ve sanatına güvenen binlerce aday içerisinden biri, adım adım yıldızlığa yükseliyor. Henüz keşfedilmemiş gerçek yeteneklerin yer aldığı ve meşhur olmak için bir şans elde ettiği American Idol böylece pek çok genç sanatçının kariyer fitilini ateşliyor.

Kelly Clarkson, David Archuleta, Carrie Underwood ve David Cook gibi yıldızları yaratan program, renkli jürisiyle de dikkat çekiyor. Yarışmacıların sergiledikleri kabiliyet gösterilerini birbirinden ünlü isimlerden oluşan jüri üyeleri değerlendiriyor.

Bugüne dek Paula Abdul, Simon Cowell, Kara DioGuardi, Ellen DeGeneres gibi pek çok tanınmış isim jüride görev aldı. Ryan Seacrest'in tekrar sunuculuğunu üstlendiği programda jüri koltuğunda Randy Jackson, Steven Tyler ve Jennifer Lopez oturuyor. Tyler ve Lopez'i son kez jüri olarak izleyeceğimiz yarışma programında yarışmacılar sevilen pop müzik parçalarını seslendirerek finalist olma şansı ararken, ekran başındakilere keyifli anlar yaşatacaklar. Final gecelerinde yüz milyona yakın oy kullanılan, şov dünyasının en çok ilgi gören yarışmasındaki müzik ziyafetini kaçırmayın.

Jennifer Lynn López (24 Temmuz 1969, New York), ABD'li oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve dansçı. Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır. 2000'li yılların en başarılı 3. kadın sanatçısıdır, 2000'li yılların en çok radyoda dinlenen 8. kadın sanatçısıdır, 2000'li yılların en başarılı 8. dans/club sanatçısıdır,[4] "Ain't It Funny (Murder Remix)" şarkısı 2000'li yılların en popüler 2. şarkısı,en iyi 2. pop şarkısı ve en iyi 3. R&B şarkısı seçilmiştir. Aynı hafta hem albümü (J.Lo), hem de filmi (The Wedding Planner) 1 numara olan tek kadın sanatçıdır. 2007 yılında Guinness rekorlar kitabına en güçlü kadın sanatçı olarak tarihe geçmiştir. 2010 yılında Dünya Müzik Ödülleri'nde sanata üstün katkılarından dolayı efsane ödülünü kazanmıştır. Tüm dünyada 55 milyondan fazla kayıt satmıştır.

Steven Tyler, (d. Stephen Victor Tallarico, 26 Mart 1948, New York, ABD), ünlü ABD'li şarkıcı, bestekar, söz yazarı ve multi-enstrümantalist. Boston kökenli hard rock grubu Aerosmith'in frontman'i ve vokalisti olmasıyla bilinen Tyler, grupta aynı zamanda armonika, piyano ve perküsyonla ilgilenmektedir. Ünlü aktris Liv Tyler'ın babasıdır. Şarkıcı "Çığlık Şeytanı" (Demon of Screamin) lakabıyla da tanınmaktadır[1] ve aynı derecede sahne akrobasisiyle ünlüdür. Yüksek enerjisiyle geçen performansları sırasında renkli ve parlak kıyafetler giyinir ve kendine özgü bir şekilde mikrofon standına asılı eşarplarıyla bilinir. Tyler, 1970'lerde, hard rock için kilometre taşı olan Toys in the Attic ve Rocksu albümlerini yayınlayan Aerosmith'in frontman'i olarak ön plana çıktı. 70'lerin sonunda ve 80'lerin başında, alkol ve uyuşturucu bağımlılığına yakalandı ve grubun popülaritesi azaldı.

Sunucular

Randy Jackson
Mariah Carey (2013)
Nicki Minaj (2013)
Keith Urban (2013)
Paula Abdul (200209)
Simon Cowell (200210)
Kara DioGuardi (200910)
Ellen DeGeneres (2010)
Jennifer Lopez (201112)
Steven Tyler (201112)

 

American Idol izle

 

American Idol izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment, american idol konusu, digiturk 2014 programları, american idol oyuncula, american idol izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.